Salony więcej trunku: Superb, Mondeo, Passat i Insygnia

Salony z większym bagażnikuSalony z większym bagażnikuSalony z większym bagażnikuSalony z większym bagażniku

prawie rok temu, przybycie nowego Forda Mondeo i imponująca rozbił bank ... a raczej nasz hamowni. Tam, po przeanalizowaniu moc silnika, Technical Center AUTOSTRADA poddaje każdy model do innego testu kwasu rzeczywistym: Jesteśmy pomiaru naszą pojemność bagażnika. Podobnie jak w przypadku CV, konsumpcji lub nogi, istnieje kilka razy, gdzie prawda jest dziwniejsza od fikcji. I w tym przypadku zrobił: 550 litrów ogłoszone przez Ford, Mondeo zaskoczył nas prawdziwych 605 litrów, rekord w tej kategorii.

Ford Mondeo

Prawdą jest, że też miał jakiś podstęp. Spodziewali litrów przestrzeni bagażowej awaryjne koło zapasowe pod podłogą. Ale tam były, a nie oszukujmy się, prawie nie jest powszechne dziś w wielu producentów, co gorsza, jeździć na mniejsze, proste i incordioso zestawu przebicie. Kolejna jednostka Mondeo pojemność koła standardowych części obniża się do 480 litrów.

Najbardziej sprzedawane

Volkswagen Passat

W związku z tym Ford Mondeo zaskoczył nas tak daleko do pokonania dwie główne odniesienia, natomiast zarówno generalistów sedany rynku sprzedaży. Z jednej strony ogromna Volkswagen Passat, ciekawie wylądował na rynku zaledwie miesiąc po Mondeo i ma handicap 10 centymetrów mniej niż długość ciała. Nie mógł go pokonać, ale w zasadzie ich Korpus 4 drzwi wobec 5 (Ie, hatchback), z którą Ford sprzedał w Europie, z wyjątkiem wersji hybrydowej. Powodem, dla którego mimo pomiaru większą szerokość i długość królewskiego wnętrza naszego centrum technicznego Pień Volkswagen, jego 545 litrów Nie udało się osiągnąć ponad 600 jego jasnej Mondeo wysokości niższej załadunku. Oba samochody także zdolność do zapewnienia elektrycznego otwierania i zamykania bagażnika, wielka praktyczność.

Opel Insignia

Z drugiej strony, sprzedaż Ford Mondeo przekroczyła również super Opel Insignia. W tym przypadku, chociaż na ich opt bardziej funkcjonalny korpus 5 drzwi z bramą (Insignia jest jedynym, który rozkłada wszystkie Tender i standaryzację litry ponad 30 funkcjonariuszy z 4 drzwi) lub 605 zbliżył Mondeo lub Passat pokonać 545. Pomimo koło zapasowe pod podłogą, Opel Insignia oferuje również niektóre bardzo dobre, ale nieco bardziej ograniczone, 535 litrów prawdziwy. W stosownych przypadkach, kara przychodzi w zasadzie prawie 10 cm długości mniej płaski, jak szerokość i wysokość jest w bliskiej odległości od wartości Mondeo.

A w nich Skoda Superb przybywa

Pojawienie się tego lata Skoda Superb obiecał zerwać aktualny porządek ustanowiony w 2015 roku w tym segmencie. I pomimo początkowych wahania możemy stwierdzić, że na pewno ma. 625 litrów z oficjalnym obiecał zaznaczyć rekord został obniżony do startu 595 litrów, Sam i poprzednie 25 Skoda Superb litrów, ale niewystarczające, aby Mondeo. Prawdziwe? Nowa analiza i wyjaśnienie. Dwie ukryte, ale doskonale nadające otwory boczne, cDodatkowe zlokalizowane prawie 40 litrów do 635 litrów zapewniają realne dotychczas nie do pokonania. Ale to też należy wziąć pod uwagę, że Skoda Superb suma zawsze konwencjonalne koło zapasowe pod podłogą. Wszystko to, wraz z jego dobrze ukrytym ciała 5-drzwiowego z elektrycznym bramy standardzie lub opcjonalnie górnym wykończeniem dolnej do zaledwie 415 euro (w cenie 500 Ford Mondeo), kończy się ustawienie na pewno limuzyna dziś z coraz lepszej pojemności bagażowej.

Skoda Superb

BERLINAS

Funkcjonariusz Porter (litry)

Rzeczywista pnia (mierzona w litrach na AUTOPISTA)

Skoda Superb

625

595 + 40 ukryta strona

Ford Mondeo

550

605 (z kołem zapasowym awaryjnym)

Volkswagen Passat

586

545

Opel Insignia 5-drzwiowy

530

535 (z kołem zapasowym awaryjnym)

Możesz być także zainteresowany

- 10 samochodów kompaktowych z większym bagażem