Opel Astra: atrybuty Car of the Year 2016 w Europie

Opel Astra: przyczyny zwycięskiego Car of the Year 2016Opel Astra: przyczyny zwycięskiego Car of the Year 2016Opel Astra: przyczyny zwycięskiego Car of the Year 2016Opel Astra: przyczyny zwycięskiego Car of the Year 2016

nowa Opel Astra On ma pochodzić z "nagroda pod pachą" segment najpopularniejszych i zacięte Europa i Hiszpania. Których jest piątej generacji Astra, piąty Opel uznany przez jury Car of the Year Europa jak najlepszy samochód jego piąty. Przed byli Opel Kadett (1985), Opel Omega (1987), Opel Insignia (2009) i Opel Ampera (2012). Ponownie, wartość / produktu i innowacja są kluczowymi aspektami związanymi z jury, w ramach kryterium samochód z Rok. W tym sensie, nowa Opel Astra Miał dużo bydła: przyczynia równowaga własny odcinek kompaktowy i zawiera innowacyjny technologie wyższy segment.

Opel Astra: lekka konstrukcja

Nowy Opel Astra jest znacznie bardziej wyważony samochód, który Astra poprzedni. Doprowadziło to do pewnego długości długie 4,42 m i waży prawie tonę i pół przesadzone. Astra ma on zmniejszonej długości 5 cm (Nadal obfite compact o wielkości powyżej średniej), ale przede wszystkim To odpędzono 200 kilo wagi realne. To prawda, miał nadwagę wykonawczy poprawne, ale zoptymalizowany inżynieria produkcji jest również jasne. wersje Astra mogliśmy zweryfikować stały się najbardziej lub najlżejszy segment. Wszystko to prowadzi użytkownik otrzymuje wysoki jakość produktu, również wewnątrz prezentacji, materiałów, wykończeń i technologii. Jest to dynamicznie solidny samochód, czuje miękki i światło do jazdy, ale także stabilny i wprost. i bardzo wygodne. nowa Opel Astra Jest to samochód z jakość toczenia, top produkt w swojej kategorii. Wiele zostało udoskonalone w stosunku do poprzedniego Opel Astra.

Właściwy rozmiar Opel Astra Jest to także gwarancja przestronne wnętrze środki. Mimo że zaskoczony przez tylko pojemność bagażnika: 320 litrów tylko, zweryfikowany przez nas z kołem zapasowym, własnej objętości dużej użyteczności. 100 litrów mniej niż "weteran" Peugeot 308 lub nowego Renault Mégane. Tutaj pomysłowość projektantów zawiodły Opel, pojemność ładunkowa nie proporcjonalne do wielkości Astra i dobre aspiracji rodzinnych. Jest również wątpliwy jego Zbiornik paliwa 47 litrów, 9 mniej niż przedtem. To nie powinno być rozwiązaniem, ale nie wolno było sprzedawać znajomy wersja: Opel Astra Sports Tourer, z 500 litrów Boot zatwierdzony, wielka wszechstronność i Zaawansowane automatyczne otwieranie bramy głośnomówiący, aktywowane przez bliskość. oraz pobiera zbiornik paliwa 56 litrów.

Opel Astra

Silniki Opel Astra dzisiaj

I spotkaliśmy się w ostatniej fazie poprzedniej handlu Opel Astra silnik Diesel 1.6 CDTI, silnik diesel najnowocześniejszy Opel. Dziś najsilniejszy popyt nadal zadzwonić Diesel i Opel artykułuje ten blok 1,6 CDTI 110, 136 i 160 KM doskonale do obejmują szeroki zakres potrzeb. Najważniejszym i niezbędnym krokiem podjętym przez Astra Został wersje rafinowane diesel: Podniesienie poziomu i zmniejszenia hałasu i zmniejszenia wibracji swoich silników. Zestaw ma odniesienia, ani matowieje niektóre wersje w ogóle i przyjemne. nowy argument ratowanie dobra odpowiedź i zużycie paliwa Opel Astra CDTI.

Zakres benzyna debuts Nowy silnik 1.4 Turbo w wariantach 125 i 150 KM dotyk, osiągów i zachwycający. Nowoczesny silnik blok światło aluminium, Zmienna wlotowy zawór wydechowy i bezpośredni wtrysk. Rzeczywiste zużycie miejskich pozostaje główną przeszkodą dla tych agradabilísimas wersjach, które drogowego są bardzo rozsądne zużycie i podekscytowany swoim dobrym naciśnięciem motor turbo i arogancja sprawne działanie. Na końcach Zakres benzyna brak odpowiedzi na trend chwili: poniżej zadziwiającą 105 KM 1,0 tricilíndrico natychmiast znoszący wszelkie pytania lub pejoratywne wyroku do malutkiego Silnik 3-cylindrowy, który służy do zaproponowania dobre Podstawa Astra... a nie tylko cena, że ​​też z szeregiem od 16.400 euro. Powyżej, temperament i wydajność przyjdzie 1.6 Turbo 200 KM.

Opel Astra Faro

Opel Astra: kolejna nagroda dla swojej technologii

logicznie rzecz biorąc, nowy Opel Astra Pobierz wszystkie najnowsze technologie widoczne w segmencie A, Segment kompaktowych, Dzisiaj, bogate w różnego rodzaju sprzęt. Jak amortyzować i tanieć najbardziej nowoczesnych i nowatorskich technologii zazwyczaj realizowane w motoryzacyjnym świecie zmodernizowane modele to jest, aby przenieść je do niższych segmentów. oraz Astra Jest to dobry przykład. Najbardziej istotne są jego latarnie Dioda igłowe, uznany nagrodą SafetyBest 2015 AUTOBEST. Technologia ta jest ewolucją tego samego reflektory LED już widać w tej kategorii. W przypadku Astra, każdy zawiera reflektorów kilka diod które są aktywowane niezależny każdy latarni. Celem tej technologii jest zawsze jechać z długo światło (Z 60 km / h), aby wygenerować szerokości, a wiązka światła. i dla nie olśnić ruchu, który poprzedza nas i wręcz przeciwnie, reflektory Led Intellilux Opel tworzyć aktywne cienie (Wyłączanie odpowiednią diodę LED) bez utraty pola widzenia.

Jego nowoczesny system łączności proponuje również kamienie milowe w tym segmencie. zintegrować nasze smartphone z System operacyjny firmy Apple lub Android i jest zarządzana z centralnej wyświetlaczu Astra Nasze aplikacje i inne usługi. Ponadto, system IntelliLink tworzy Sieć bezprzewodowa 4G wewnętrzny i dostarczyć do 7 terminali internetowych.

Możesz być także zainteresowany:

Renault Megane, Opel Astra i VW Golf, trzy kompaktowe licowa

Opel Astra TCR, Astra Racing

Opel Kadett Opel Astra