Dacia Sandero, samochód kupiliśmy hiszpańskiego

Dacia Sandero, najlepiej sprzedające prywatnych nabywcówDacia Sandero, najlepiej sprzedające prywatnych nabywcówDacia Sandero, najlepiej sprzedające prywatnych nabywcówDacia Sandero, najlepiej sprzedające prywatnych nabywców

Dacia Sandero najlepiej sprzedającym w Hiszpanii jest Dacia Sandero Stepway TCe 90, głównie w kolorach biały i turkusowy (Barwie charakterystycznej Sandero Stepway wersja Dacia). Cena sprzedaży podstawa do publicznej Sandero jest najlepiej sprzedającą 10,730 €. Dacia Sandero Stepway klienci najczęściej wybierają jako dodatkowe wyposażenie Powietrza oraz Pakiet nawigacyjny -Zawiera klimatyzacja, pomocniczy i połączenie USB, radio z kierownicy, Bluetooth telefonu komórkowego i przeglądarki z ekranem dotykowym 7 „” (Kartografia Hiszpanii i Portugalii) - w koło zapasowe lub regulator prędkości. Wersja Sandero Stepway To oznacza więcej niż jeden 40% sprzedaży całkowitej sprzedaży Dacii Sandero.

A dlaczego Dacia Sandero ludzie go kupić?

Dacia SanderoDacia Sandero DNA zawiera wszystkie punkty, które czynią markę Dacia z pewnym sukcesem teraz: bardzo dobra cena, poziom przestronności typowe dla wyższych segmentów - jego tułów, dla modelu 4,05 m oraz 4,08 m Dacia Sandero Stepway ma pojemność 320 litrów-, i niezawodność / trwałość niezwykłe. Dobrym przykładem tej ostatniej kwestii byłoby 5 lat gwarancji Dacia Sandero oferowana przez to. Należy pamiętać, że hiszpański zmienić swój samochód co 10 lat na średniej i przy zakupie nowego, jeden z najważniejszych argumentów dla klienta jest jego trwałość, a samochody Dacia, z ich łatwość, z wykorzystaniem -fiables rozwiązania archiprobadas i baratas-, Zyskali sławę krzepki. Bezpieczeństwo, korekta, nie będąc zdecydowanie najlepszy pod względem bezpieczeństwa EuroNCAP. Głównie popełnia jego ograniczona podaż elementów pomocy i wsparcia, aby zapobiec wypadkom.

Kto kupuje Dacia Sandero?

Dacia Sandero podbój Klienci, którzy używali do zakupu innych marek, i to również udało się wygrać klienci na rynku samochodów używanych. Obecnie portfel klientów kupujących pochodzących z innych marek z tej samej niskiej pozycji kosztów, choć w ostatnich latach wielu generalist marki Mają również dołączył do tego trendu realizujących strategie bardzo agresywne pozycjonowanie cena, zbliża propozycję Dacia. Ponadto Dacia Sandero dostaje Klienci, którzy nie myśli kupić samochód z uwzględnieniem istniejących propozycji na rynku, a teraz nie Dacia przyciąga ofertą dotyczącą odpowiedniego koktajlu cena / ruchliwość / wytrzymałość.

Co sądzisz którzy już jeździć Dacia Sandero?

Poziom satysfakcji jest Dacia Sandero zaskakujący w porównaniu do tego, co można sobie wyobrazić w ogóle na znak towarowy „low cost”. To dlatego, że niskie oczekiwania który zwykle ma klienta w pojeździe „low cost”. Ten klient jest mile zaskoczony, co oferuje swoje Dacia Sandero To samo dzieje się w innych modelach marki Dacia Logan, Duster i Lodgy-. Nie należy też zapominać, że pochodzi od klientów na rynku pojazdów używanych, tak to jest w stanie uzyskać dostęp do nowego pojazdu, gdy wcześniej mogło stać zwiększa satysfakcję.

Czy istnieje coś więcej niż dobrej cenie po Sandero?

Dacia SanderoPodana cena jest najważniejszym czynnikiem wśród klientów samochodów Dacia, a to, co przede wszystkim zwraca uwagę na klienta odwiedzającego dealerskiej. Czynnik ten sprawia, że ​​nowe podejście do klienta spotkać marki Dacia, często z pomysłem na uwadze niezbyt nadziei ze względu na jego ocenie „low cost”. Jednak klienci zaskoczony przez pojazd wysokiej jakości, niezawodne, wyposażone, a w bezkonkurencyjnej cenie na rynku. W końcu, zakupu niski koszt staje się inteligentne zakupy, Podobnie jak w Dacii Sandero.

Dacia Sandero zjawisko robi to samo w innych krajach?

Tak, ale Hiszpania jest krajem europejskim, gdzie Dacia Sandero ma najwyższy udział w rynku. W Hiszpanii, Sandero jest liderem na rynku dla osób fizycznych. Imponująca dla marki, która ma „tylko” 10 lat na rynku krajowym.

Gama silników Dacia Sandero, czy to wystarczy?

Obecnie Dacia Sandero jest dostępna dwa silniki benzynowe (1,2 TCe 75 KM i 90 KM) silnik GLP (TCE 90 KM LPG) i inne dwa diesel (DCI 75 KM i 90 KM). Jeśli nie popyt nie będzie potrzeba zwiększenia mechanicznej. Dacia nie żyją obrazu, żyć, aby zaspokoić potrzeby większej liczby klientów, aby uzyskać największą wydajność niż oferowana przez Grupę Renault. I powyżej, z produktu podobnego w Dacii Sandero, to odpryskami ładny design, że wygrywa wiele liczb całkowitych w pseudocampera wariantu Stepway Dacia, bardzo modny SUV.

Ta, może być zainteresowany WELL

Buying Guide Dacia Sandero

Porównanie: Renault Clio 1.5 dCi i 1.5 dCi Dacia Sandero, jest taki sam samochód?

Nowa Dacia Logan, Sandero i Sandero Stepway

Renault Sandero RS, sportową wersję „niskich kosztach”