Prawo jazdy rowery samochodu: alternatywy

Prawo jazdy rowery samochodu: alternatywyPrawo jazdy rowery samochodu: alternatywyPrawo jazdy rowery samochodu: alternatywyPrawo jazdy rowery samochodu: alternatywy

Obecne prawodawstwo pozwala na jazdę motocykle Sidecar bez do 125 cc, o maksymalnej mocy do 11 kW, jeśli mamy licencja samochód B, pod warunkiem, że nie więcej niż trzy lata upłynęły od kiedy przeszedł test. Ponadto, licencja samochód Napęd trzykołowe obsługuje nieograniczoną pojemność, multifarious poszukiwania alternatyw: skuter jest jeszcze pojazd dwukołowy najlepiej nadaje się do środowiska miejskiego dla wygody i zręczności, ale jeśli szukamy opcji do tradycyjnej oferty, możemy znaleźć kilka opcji odchylając przednią osią dwa koła. Zachowują się jak motocykl, z podobnymi uczuciami, ale w taki sposób, łatwiejsze i bardziej bezpieczne i pojemność, chociaż w ruchu są nieco mniej sprawnych. Jego poprzednik jest Piaggio MP3, ale nie jest to jedyna opcja, ponieważ rynek znaleźć inne alternatywy, takie jak Peugeot Metropolis i Gilera Fuoco. MP3 Jest oferowany w dwóch przemieszczeń, 300 i 500 cm, natomiast metropolia Jest on dostępny w 400 i Fuoco 500, wszystko idealnie przystosowana do poruszania się również w obsłudze ruchu drogowego i wydajności. Yamaha sprzedaje Trójmiasto, z pojedynczym przemieszczenie ograniczając go na długich dystansach, w tym przypadku 125 cc. Kolejna marka, włoski rzemieślnik Quadro, na silniku 313 ccm i 23 KM, do niedawna rozproszonej dwa oddzielne Scotter trójkołowy i oryginalny wariant czterech, z tylną osią również hydraulicznej kontrolować nachylenie, ale dzisiaj nie jest już dostępna dla nasz rynek. ale jeśli nasz zwykły siedlisko nie będzie miasto i chcemy otworzyć naszą ofertę i znaleźć pojazd o wyższej wydajności i pojemności do zabawy, mamy kilka opcji. Miejmy przeglądu tych alternatyw może prowadzić do licencji samochodu:

Piaggio MP3 300 LT / Yourban

Cena: od 6,290 euro. Moc: 22/25 KM

Piaggio MP3 300 LT / Yourban

Piaggio MP3 uruchomiona, pierwszy skuter sprzedawany pod podwójna oś przednia pudru. Jest to o wiele bezpieczniejsze niż motocykl dwukołowy, więcej zakrętów opanowanie, gdzie jest dużo bardziej stabilna, tak samo jak podczas hamowania. A także zatrzymany, blokując kierunek, który pozwala nawet nie obsługiwać nogi na podłodze.

300 oferowany jest z dwóch wersjach (22 i 25 KM) oraz wielu zakończeń. Szeroka platforma, LT, z pedału hamulca zatwierdzony jako trójkołowy, bez pedału, można jeździć licencji motocykl (A2). Katalog istnieje również w innowacyjny wariant hybrydowy, z silnikiem elektrycznym w komplementarnym tylne śmigło 300 ml.

Piaggio MP3 500 LT

Cena: od 9,099 euro. Moc: 40 KM

Piaggio MP3 500 LT

Miesięcy po jego wydaniu, Piaggio wprowadziła szereg zmian w swoim MP3 która urodziła się z dwóch przemieszczeń, 125 i 300 ml, pozostawiając pierwszą wagowych, wydajności i Cena- zwiększenie odległości między dwoma kołami przednimi, biorąc pedał hamulca i inne drobne zmiany, które pozwoliły mu sprostać wymaganiom dla Jest on zatwierdzony jako trójkołowy i są prowadzone z kartą B. Teraz prezentuje drugą generację na podstawie 500, która jest istotne zmiany we wszystkich sekcjach: Poza niewielkimi zmianami kosmetycznymi z nowym przodem optycznego oraz całkowicie przeprojektowany tył, to włączyła niewielkie zmiany techniczne, z wyższe i wąskie przednie koła; 110-13" (Dawniej 120-12"). Inne są ananasy z kontroli bardziej funkcjonalne i poprawa jakości i oprzyrządowanie z szerokiej informacji i dobra lektura. Silnik to najnowsza ewolucja jego pojedynczy cylindrowy 40 KM.

Peugeot Metropolis

Cena: od 8,490 euro. Moc: 37 KM

Peugeot Metropolis

Jest naturalną alternatywą dla MP3. Silny podział skuter francuskiej marki rozpoczętego Metropolia z konfiguracją kół przednich połączonych przez podwójne koła przechylając (DTW) odkształcalny równoległobok z podwójnego trójkąta i pojedynczy amortyzator pracuje w poziomie. Mniej zwinny niż MP3, jest bardziej komfortowy i chociaż oferty nieznacznie niższą wydajność, zużycie paliwa jest mniejsze. Ma bardzo kompletne wyposażenie, Piaggio powyżej, Powstały tańsze niż MP3 500 LT włoskiej marki.

Yamaha Trójmiasto

Cena: od 3,599 euro. Moc: 11 KM

Yamaha Trójmiasto

Yamaha To opracowała również dla jego zasięgu skuter z przednią osią i teleskopowym podwójnym zawieszeniem kół. Trójmiasto Oferuje on bardziej kompaktowe wymiary niż MP3 i metropolia, charakteryzuje się zwinnością w miejskim rondzie ruchomych prawie jak pojazd dwukołowy dany zbiór ciasnota. Posiada silnik 125 cc'm pozwalając jazdy z licencją A1- który doskonale nadaje się do swoich wymiarów, jest zaopatrzona na ten rok, skuter trzykołowy większe i pojemność silnika. Ma integralną hamowanie, z płyty na każdym kole, i może być montowany ABS.

Gilera Fuoco LT

Cena: od 7.424 euro. Moc: 40 KM

Gilera FuocoPo powołaniu w 2007 roku, Gilera Fuoco z została odnowiona z tej wersji LT a najbardziej efektownie, podjęła koniecznych zmian w celu dostosowania zatwierdzenie teraz pozwala mu być napędzany z licencją B -has poszerzony oś przednia różne światła i dodano pedał hamulca. z ta sama baza i śmigła MP3, nowa Fuoco nie różni się od pierwszej generacji. Wersja podstawowa, z bardzo konkurencyjna cena wynosi około 1000 euro tańsze niż MP3 500; w zamian nie może mieć ABS i kontroli trakcji nie ma. Utrzymuje koła 12" i, z nieco surowych zawiesin, jest bardzo zwinny, potężne, ale „coś Gastón” silnika.

Can-Am Spyder

Cena: od 21,099 euro. Moc: 100 KM

Harley Davidson Tri Glide

Być rozpatrywane w innym pojeździe wszystko znaleźć na rynku. Motocykl trójkołowy, zabawa, poręczny i szybki na drodze, wyposażonego w system kontroli trakcji wydzielonego, może zbyt nachalne, ale przekazuje zaufanie. I to, że silnik V2 Rotax przemieszczenie litr i 100 KM, od Aprilia RSV, oferty ekscytujące wydajność. jest sprzedawany w trzech wersjach, RS-S, przy czym większość sportowych, F3 RT tourer, ze specjalistycznego sprzętu.

Harley Davidson Tri Glide

Cena: od 40.500 euro. Moc: 86 KM

Harley Davidson Tri Glide

motocykl producent z Milwaukee cieszyć duety i nie pozostają niezauważone. Maksymalny komfort na drodze, opierając się na autentyczny pnia prawie 200 litrów pojemność. Architektura z podwójna oś tylna i waga (545 kg) sprawiają, że praca na drodze podczas jazdy szybko, co pomaga kontrolować firmę wzmocniony przedni widelec. Zaskakujące zwrotność przy niskich prędkościach mimo swoich wymiarów. silnika dwucylindrowego silnika 1,7 litra, charakterystyczne dla marki, która została zmiękczającego swoje wibracje i poprawia odpowiedź. ... Cena Exclusive.