Państwo reguluje biletów parkingowych, nielegalne? Kłamstwa i prawdy

Państwo reguluje biletów parkingowych, nielegalne? Kłamstwa i prawdy

Potrzeba czasu przechodzi w sieci, fałszywa wiara że grzywny nałożone przez przedsiębiorstwa regulowane są nielegalne parkowanie. Czy przez maili łańcuchowych lub blogów, ten sam tekst skończy się jak pożar w „World Wide Web”, wraz z argumentem typu do odwołania się od sankcji „spędzać czas” w obszarach wyznaczonych do tego celu. Nie wierz we wszystko, czytamy w internecie i ten konkretny przypadek jest z tych, którzy nie mają sensu.

Tekst jest w następujący sposób: „Kary, które można umieścić kiedy zapomnij umieścić na niebieskim obszarze biletów są nieważne zgodnie z Art 62.1.b ustawy 30/1992 z dnia 26 listopada i 3 rozporządzenia postępowanie dyscyplinarne dotyczące ruchu, ruchu pojazdów silnikowych i bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatwierdzony dekretem królewskim 320/1994 z dnia 25 lutego. Nie jesteś zobowiązany do zapłaty na niebiesko bo za to płacisz krążenie podatkowego w Twoim mieście. Kiedy można umieścić "1 euro" w mierniku, euro trafia bezpośrednio do kieszeni właściciela prywatnego koncesjonariusza, a gdy nie ustawiono bilet umieszczony brązową kopertę na przedniej szybie samochodu, wprowadzenie go w małej maszynie i płacić "tylko 3 euro"Który trafi bezpośrednio do kieszeni właściciela firmy, prosimy zabrać grzywny, lol. '' Niech Thieves !!!!! , To śmieszne, ale jeśli nie zwracają uwagi na "3 euro" Fałszywie twierdząc, że kary kładzie lokalna policja wyśle ​​grzywny przez Radę osiągnięciu embargarte konta bankowego, jeśli nie płacisz za chwilę pojawi się kwotę 80 euro, który bardzo uprzejmie ty poniżać 40 euro jeśli płacisz w ciągu 10 dni ,,, ,,, hahaha śmiechu i wszystko w oparciu o oszustwo przeciw ignorancji ludzi w ogóle z win-win z wyjątkiem ciebie, pracownika.

Większość tego, co tu jest zbierany, i który jest zdolny do myślenia, że ​​jesteśmy drapania w kieszeni na rzecz prywatnej firmy, To jest fałszywa. Rozmawialiśmy Mario Arnaldo, Dyrektor Europejskiego Samochodu Associates (AEA), a następnie wyjaśnić, dlaczego ten tekst to taki, który można nazwać "jeden z tych mitów, które krążą w Internecie”.

Regulowane firm parkingowych nie może wypowiedzieć

To jest fałszywa. Każdy, czy dana osoba lub firma prywatna, ma prawo zgłosić do prawa fakt specjalnie. Złożenie skargi przez osobę, a nie agenta, nie jest niczym więcej niż zgłoszenie do organu fakt, że może podlegać sankcji. Jest to właściwy organ, w tym przypadku, Rady Miejskiej, który musi zdecydować, czy skarga jest ważny lub nie nakładać grzywny.

firmy takie jak S.E.R., w przypadku Madrytu, są w ich pełne prawo wypowiedzieć kierowcę, który zaparkował swój pojazd po godzinach w wyznaczonych miejscach do tego celu. W tego typu kar, jak wydawane przez administrację przez instruktora, skarżący wydaje się w tym przypadku, firma poświęconej regulacji parkingów. Inną rzeczą jest to, że ten zarzut, który informuje nas, zawierać numer identyfikacyjny policjanta. Że będzie zgłaszany oszustwa, ale należy pamiętać, że to jest bardziej mitem niż cokolwiek innego, już nie dzieje.

Jeśli mogę zapłacić podatku, nie mogę dobrze

To nie ma nic do płacenia podatku drogowego z parkowania w obszarach regulowanych. Gminy decydują się regulować w niektórych obszarach miasta, zazwyczaj na środku parkingu, a to reguluje prywatną firmę, ale Mamy nawozić fakt, że podatek ten nie zwalnia nas od płacenia za parkowanie w tych dziedzinach.

Owce od kozłów

Pełny tekst i rodzaj reklamacji mówić o rady wojewódzkiej gdy normalnie gminy, którzy są karane. A co gorsza, to uogólnia: każda administracja jest inny i oni będą uczestniczyć i badać każdą sprawę w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa każdej populacji.

Skargę które ułatwiają aktorów w skardze są mieszaneNic nie robi się ze skarżącym, który może być dowolny, który dysponuje prywatnym przedsiębiorstwem, z instruktorem, który zawiadamia właściwy organ zarzut wypowiedziany sankcjonującej, który decyduje, czy skarga dotyczy lub nie karę.

również, takie skargi nie są zwykle publikowane w BOE a jeśli tak, to nigdy nie zawierać numer identyfikacyjny agenta lub szczegółów skarżącym w pytaniu.

Co prawda ...

Escierto że policja, na innych facetów, cieszyć domniemanie prawdziwości do przypadku, ponieważ jest rozumiane jako cele. Dlatego parkowanie grzywna nałożona przez pośrednika pochodzi od organu sankcjonowania. Dla firm regulowane parkingu, oni nie korzystają z takiego uprawnienia: Są zwykłymi skarżący i kierowcy są równi wobec prawa.

Oznacza to, że jeśli zwracamy tego rodzaju kar zawsze będzie równa władzy „jest nasze słowo przeciwko ich”. i co miasto nie może zrobić, to automatycznie przyznawane tych firm domniemanie prawdy. Jedną rzeczą, która jest wykonywana przez rząd.

To jest, gdy kierowca zgłaszane do czasu pracy jest prawo do żądania dowodów, że skarżący popełnił przestępstwo i, z kolei, aby pokazać dowodu pozwalającego odrzucić skargę. Oznacza to, że Gminy powinny analizować każdy przypadek takich skarg.