Najtańszy samochód w Hiszpanii: mniej niż 10.000 euro!

Najtańszy samochód w Hiszpanii: mniej niż 10.000 euro!

Jeśli wczoraj byliśmy oferując listę 20 najdroższych samochodów na świecie, dzisiaj nasz raport specjalny z dnia przenosi nas dokładnie przeciwnego bieguna: To od najtańsze samochody można znaleźć na naszym rynku. Nie zaszkodzi wiedzieć, właśnie teraz, gdy lato się kończy, zaczyna się nowy kurs i wiele gospodarek rodziny nie są w ich najlepiej. Jeśli twój samochód prosi trzeba emeryturę i mobilności pilne dla budżetu lub dokładna za małe pieniądze drugi samochód do poruszania się po mieście i wokół i nie chcemy uciekać się do rynku wtórnym, znajdziesz więcej lub mniej akceptowalne Niedrogi alternatywy. Oferujemy Ranking z 10 samochodów znajdziesz na rynek Najmniej 10.000 euro, oraz lista wszystkich modeli oferuje obecnie wersji komercyjnej za mniej niż 11.000 €.

Ocenić swój samochód za darmoFord Ka 1.20 Duratec: od 8000 euro

Chociaż Ford wprowadził już nowy Ford Ka + (patrz także w artykule i że jest większa użyteczność), nawet W dalszym ciągu będzie sprzedać kilku miesiącach bieżącego Ford KA. zatem dobry moment, aby zdobyć ten mały obywatel 3,62 m, Ciało 3-drzwiowy i 4 mandaty wiodące na rynku od końca 2008. obecnie tańsze niż kiedykolwiek, obok Duratec silnik benzynowy 1,2 litra i 69 KM moc, Ford Ka można znaleźć dzisiaj nawet z rabatami poniżej 8.000 euro sprzedawcy. Bardzo miejskiego modelu, chociaż wyróżnia się w swojej przestrzeni segmentu sama oferuje niezwykłą zwinność i bardzo precyzyjne zachowanie. Nie zaniedbuj.

Zakres Ford Ka

Suzuki Celerio 1.0: od 8.400 euro

nowa Suzuki Celerio nigdy nie przestaje zadziwiać. Dzięki małym silnikiem 3-cylindrowy 1,0 benzyny i 68 KM Okazało się, w naszym Centrum Technicznym, samochodu w swoim rodzaju, który mniej spędzony na naszych testów. Z 3.60 m długości i ciało 5-drzwiowy, może nie być najlepszym na rynku obywatel, ale doskonale spełnia swoją misję mobilności miejskiej: to jest bardzo lekka, „ratonea” oraz pomiędzy ulicami i ma dotyk i strzelać całkiem miły dla dnia na dzień , Oficjalne oferuje zniżki w wysokości prawie 1500 euro, więc znaleźć dystrybutorem jednostek w atrakcyjnej cenie: za mniej niż 8500 euro.

Suzuki zakres Celerio

Suzuki CelerioDacia Sandero 1.2: od 8.400 euro

Braliśmy wiele do powiedzenia Dacia, królowa marka „low cost” w Europie. Ale wieści zaczęły napływać z Sandero, Być może dzisiaj swojego flagowego produktu. ta szeroka m i długość 4,06 użytkowych i 5-drzwiowe nadwozie jest lepszą alternatywą mobilność jeśli potrzebują miejsca, ma też bagażnik zapowiadający najmniej 320 litrów. Chociaż większość ciekawych wersjach benzynowych i wysokoprężnych i do 10.000 euro, znajdzie trochę dłuższe wersje wyposażone 1,2 benzyna 4-cylindrowy silnik 75 KM do nieco ponad 8000 euro. Nie jest to mechaniczny strzelać rakietami, ale jeśli nie wymaga dużych dawek korzyści można się spotkać.

Zakres Dacia Sandero

Fiat Panda 1.2: od 9000 euro

I wspiął bariera 9.000 euro, aby dostać się jednym z najbardziej interesujących samochodów, które możemy znaleźć na rynku za niewielkie pieniądze. Mówimy, oczywiście, Fiat Panda, miły narzędzie 3,65 m, Ciało 5-drzwiowy, wygodny i 4 miejsca ... ale za małe pieniądze (mniej niż 200 euro) można homologować do 5 osób. To trafi na rynek na początku 2012 roku i jest znana oferując komfort i design, który tak na podstawie czekową można dostosować do zaoferowania bardziej atrakcyjny wygląd. Jak z resztą, najbardziej interesujących wersjach (TwinAir benzyna i Multijet Diesel) i zużycia ponad 11.000 euro, ale z oficjalnych rabatów sięgających 1500 euro dzisiaj można znaleźć swoje wersja 1.2 benzyna 69 KM (Tak samo jak silnik Forda Ka) za jedyne 9000 euro wykończenie pop. Dla tych, którzy nie potrzebują niczego innego.

Zakres Fiat Panda

Dacia Logan 1.2: od 9200 euro

Sedan 4,35 m długości, duża livability, bagażnik 500 litrów więcej ... a za jedyne 9000 euro! Samochód cud (jak go nazywano pierwotnie) istnieje i przechodzi przez nazwę Dacia Logan. Był pionierem Dacji i jeden z pierwszych samochodów tanich widzieliśmy w Europie. Bardzo duży i tani, ale sprzęt i surowe wykończenie, jest bez wątpienia rynek samochodowy jego wielkości ekonomicznej: obok niego 75 KM moc silnika Sandero 1.2, Jest on sprzedawany w Hiszpanii Ambiance bramka nieco ponad 9000 euro.

Zakres Dacia Logan

Dacia LoganSkoda Citigo 1.0 MPI: od 9.400 euro

Projekt wspólnego obywatel grupa VW samochód wchodzi w obraz. W tej chwili przedstawiciela Skoda The Citigo, ale poniżej znajdziecie drugiego. Jest to miejski samochód tylko 3,56 m który wyróżnia się dużym wykorzystaniu przestrzeni i praktyczny design. W sprzedaży od końca 2012 roku, to czeski maluch jest oferowany przez 1,0 MPI silnik 3 cylindry benzyną i 60 CV więcej niż honorowe za jedyne 9400 euro w Active wykończenie i ciała 3-drzwiowej, dzięki oficjalnym zniżką 500 euro dealera Skody.

Zakres Skoda Citigo

Seat Mii 1.0: od 9,440 euro

Drugi obywatel grupy VW Obecnie na naszej liście jest to Seat Mii, Skoda Citigo poprzednie podwójne i Volkswagen Up! że tak, to oferuje wyższą cenę. Siedzenie w przypadku istnieje również nieznaczne przekroczenie kosztów w porównaniu do Skody głównie z powodu ich mniejszej oficjalnej zniżki kupca. Z nieco innej konstrukcji i wyposażenia, Seat Mii wyróżnia się również na jego zwinność i jego niezwykłej przestrzeni wewnętrznej. Bardzo interesujący obywatel, także z 1,0 silnika 3 cylindra 60 KM.

Seat Mii zakres

Karl Opel Ecotec 1.0: od 9600 euro

Innym obywatel, który niedawno przybył, by stać się jednym z najtańszych samochodów na rynku jest Opel Karl. Obok 1,0 Ecotec silnika 3 cylindra 75 KM Moc można znaleźć obecnie na rynku za mniej niż 10.000 euro dzięki ważnych oficjalnych rabatów. Jest to 3,68 m modelu, 5 drzwi, 5 siedzeń, praktyczne podejście i niskie koszty, a zatem pozycjonuje się w przedziale poniżej Opla miasta także, a bardziej ekskluzywne, Adam Opel. Interesująca.

Zakres Karl Opel

Opel KarlFord KA + 1,19 Ti-VCT: od 9900 euro

Gdybyśmy mówili o Forda Ka, który do tej pory znał, a dla zmiany Nowy Ford Ka +. Przy długości 30 cm (Łącznie 3,93 m), 5 drzwi zamiast 3 i 5 miejsc zamiast 4, to narzędzie ma na celu stać się bardziej praktyczne i utylitarny obniżona cena. Mimo, że ich pierwsze jednostki nie zacznie być dostarczone do końca roku, wiemy, jego zakres oraz jego cenę: z 1,2-litrowy 4-cylindrowy 70 CV, Komercyjnie rozpocznie poniżej 10.000 euro w niezbędne wykończenie. W związku z tym powinna być ekonomiczna alternatywa, lecz podobnej wielkości, Ford Fiesta.

Ford Ka zakres +

Dacia Dokker 1.6: od 9900 euro

z 4,36 metrów, objętość w zakresie od 800 do 3000 litrów fotele składane w dół, czy i do 5 osób, Dacia Dokker Samochód zamyka lista poniżej 10.000 euro. Mówimy, oczywiście, średniej wielkości van homologowane jako rodziny pasażera. I jak preverás, to jest najtańszym na rynku samochodów: to może być tylko Dacia. Wraz z silnikiem dużej mocy, co jest zwyczajem w tym Cena (1,6 litra) i 100 mocy KM, Dacia Dokker to bardzo ciekawy model z projektu najbardziej ciekawy. Rozważyć w zależności od sposobu użytkowania i potrzeby miejsca masz. Ani nie osiągnie 10.000 euro w wersji dostępu.

Zakres Dacia Dokker

Wszystkie samochody z wersji poniżej 11.000 euro (w tym oficjalnym zniżki)

Dacia Duster

Dacia Logan

Dacia Logan MCV

Dacia Sandero

Dacia Dokker

Fiat Panda

Fiat Punto

Ford Ka

Ford Ka +

Kia Picanto

Kia Rio

Nissan Micra

Opel Karl

Peugeot 208

Seat Mii

Skoda Citigo

Suzuki Celerio

Suzuki Swift

Toyota Aygo

Toyota Yaris

Możesz być także zainteresowany:

5 najtańsze samochody uzyskać więcej radości za kierownicą

10 Tanie i ciekawe samochody

10 luksusowe samochody tańsze