Renault Kangoo 4×4 prezentuje

Renault Kangoo 4x4 prezentuje

japoński wysiłek
Dokonane na podstawie Kangoo 4x4 ten cieszy się stałą integralną transmisję opracowany przez Nissana. Ten składnik, wydany ten zakres, opiera się na automatycznym przekazywaniu momentu obrotowego na tylne koła. Ten schemat został ochrzczony przez Nissana jako ATC, Automatic Torque sprzęgła.
TAC działa podobnie do Haldex: jeśli wykryje utratę przyczepności na przednie koła, tylna oś połączona z większym lub mniejszym stopniu. Można odwrócić cały moment obrotowy na tylne koła.
System ten działa w pełni automatycznie, a kierowca nawet nie trzeba o nim pamiętać.

Pod względem napędu, Renault postanowił wyposażyć Kangoo z silnikiem benzynowym, które w listopadzie zostaną uzupełnione przez diesel.
Oferta jest 1,6 benzyna 16-zaworowy zamontowany już inne samochody marki. Jednak dla Kangoo, że ma ograniczoną moc 197 KM przy 5000 obr./min 95. Para pozostaje taki sam: 148 nm i 3750 pół.
Dzięki tej maszynie w trzewiach, 4x4 Kangoo może podróżować z maksymalną prędkością 153 km / h, a umieszczony na 100 km / hw 13,1 sekundy, począwszy od zera. Zużycie 8,6 litra na 100 km, w zależności od marki.
Silnik wysokoprężny ma przyjść to 1.9 dCi 80 KM. Uzdolnionych, jak sama nazwa wskazuje, common rail silnik ten jest ogłaszany na listopad i, z pewnością, będzie oferować naprawdę niskie wartości zużycia.

Odważniejsza niż to wygląda
Zakamuflowana pod płaszczykiem pracy pojazdu, Kangoo ukrywa pewne umiejętności terenowe niesamowite. Porusza się dobrze w trudnym terenie, czy tak błotniste lub tak strome.
O kącie 27 ° z załadowanym samochodzie, to nic dziwnego, że może poradzić sobie z bardzo stromych podjazdów. Biorąc pod uwagę to, że przyjmowanie wlot powietrza umieszczony jest na wysokości 40 cm nad ziemią, mogą zmierzyć skomplikowany brodz? Cy gwarancje. Ostatecznie uzdolnień terenowy 4x4 gdyby chcieli jakieś cygara. Ponadto prowadzi to powlekane i wzmocniony silnik, skrzynkę przekładniową oraz główne rury.

Aby zakończyć standardowe wyposażenie, Renault Kangoo umieszczony w system ABS i system wspomagania hamowania awaryjnego, tak że układ hamulcowy jest naprawdę kompletne. Opiera się on potężnym 28 centymetrów wentylowanymi tarczami, które są zamontowane na przedniej osi.
Aby dać powietrza zróżnicowane tej wersji Kangoo, francuski producent wprowadził kilka zmian wewnątrz. Tapicerki i białe zegarki są niektóre z tych szczegółów.
niesie również cztery przedziały z pokrywkami na suficie, coś on dzieli z resztą gamy Kangoo.

Reszta wyposażenia wnętrz składa się z górnego stropu taca Single Cab, automatyczne zamykanie drzwi przekraczać 7 km / h mapy lampka do czytania, scentralizowane zdalne zamek, elektryczne szyby przednie ze zdalnego sterowania w impulsie po stronie kierowcy, centralny dynamiczny trzypunktowy pas, stereo ze sterowaniem przy kierownicy, składane tylne asiméticamente oraz przednie i boczne poduszki powietrzne.
Cechy zewnętrzne klapy tylnej i bocznych drzwi przesuwnych.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć tego samochodu, kliknij Untitled Document TUTAJ