Ford Kuga: 5 powodów, aby kupić

Ford Kuga, powody, aby kupićFord Kuga, powody, aby kupićFord Kuga, powody, aby kupićFord Kuga, powody, aby kupić

Odnowiony teraz trochę mniej niż rok, Ford Kuga nie został zdjęty silnie na naszym rynku. Ich wyniki sprzedaży nie są złe, ale w Dynamicznie rozwijającym się segmencie SUV i przy obrotach każdego dnia więcej Pozycja kosztuje dziś nawet wśród 10 modeli Bestsellery Segment. Qashqai, Hyundai Tucson lub VW Tiguan przyćmić osiągnęli w handlu. Jednakże pozostaje ona wyglądać jak dziś jeden z najciekawszych modeli w swoim segmencie. Pokażemy jakie są twoje Główne zalety... a także niektóre z jego niedociągnięć.

1.Ford Kuga: sportiest

lat Ford daje do wszystkich swoich modeli dynamicznych dotyk, i Kuga ma wyjątku. W rzeczywistości, można ją uznać za pierwszy model wprowadza się w segmencie pewnej dawki sportowego. Dziś nadal się patrząc na to, że rynku SUV szybciej. O kierunku elektrycznym z przekładnią i mniej precyzyjny prowadzącego, bardzo szybkie zmiany i dobrze położony nieco na wysokie i bardzo bezpośredni kontakt, Ford Kuga prawie jak jazda mniejszy, niski Ford Focus. Nawet opracowany dla Forda Focus RS, a także przejażdżki dzisiaj nowe sterowanie wektorem momentu obrotowego które w zasadzie zatrzymuje wewnątrz zakrętów koło aby zapisać się wyciągnąć lepiej. Model, który, jeśli w jego przednie koła wersjach napęd 4x2 jest już bardzo zwinny w ich napęd na wszystkie koła wariantów dodatkowo zwiększa jego przyczepność. Dziś został porzucony przez swoją poprzednią Haldex Nowy system sterowania elektronicznego i obliczenia własne szybsze i bardziej podzielone moment obrotowy na tylne koła, aby uzyskać jeszcze większą dynamikę. SUV, oczywiście, że się dużo jazdy.

2.Ford Kuga: teraz również bardziej komfortowe

Jeśli Twoja pierwsza generacja Forda Kuga był bardzo dynamiczny model ale zgrzeszył zbyt suche zawiesiny dla danego typu samochodu rodzinnego, który w zasadzie jest jego Druga generacja poprawił swoją odpowiedź. Pracował tłumiący (Dziś bardziej elastyczne i nowe Przeguby bezcierne, łożyska i do tylnej ramy pomocniczej przeprojektowany), stała się znacznie bardziej zrównoważony i SUV komfort toczenia. Dobrze izolowane i nieco łagodniejsze kontrola, Ford Kuga został także wzmocniony jego wyposażenia oraz wewnętrzne środowisko, ale dzisiaj, centralny ekran desce rozdzielczej zaledwie 5 cali jest bardzo mała i coś wizualnie nie nadąża z ich nowymi rywalami.

Wnętrze Forda Kuga 3.Ford Kuga: przestrzeń rodzina

Jeśli, tak jak wszystkie badania rynkowe wskazują, SUV wreszcie stać alternatywa komercyjnych do minivana, a nawet limuzyna, Kuga została również dostosowana do bardziej zaznajomieni podejście. W swojej ostatniej aktualizacji, zwiększona długość do 8 centymetrów (Mierzona 4,52 metrów łącznie) do zaoferowania więcej opakowań i dodatkową przestrzeń. 2 centymetry więcej noga mierzona przez nasze Centrum Technicznego i bardzo dobra wysokość, szerokość i być może w tylnej zamieszkiwania spełnia dobrze, ale nie najlepszy w swoim rodzaju, jednak w bagażniku sama uległa poprawie, a wiele. Z dodatkowym pojemności 90 litrów, dziś nie mniej niż odnotowany 500 litrów pnia, coś, co może się pochwalić tylko w jednym segmencie Honda Cr-V i CX-5. Ponadto, jego ładowanie usta są duże i małe, a teraz nawet składane i rozkładane tylny seatbacks ochoty dodać większą pojemność i Opcja głośnomówiący elektryczna brama (600 € z uchwytem dostępu). A także to oferuje pakiet rodzinny że za 150 euro, zapewnia elektryczną blokadę dziecko i wylot 230V.

4. Ford Kuga: silniki dla wszystkich

Chociaż początkowo Ford ogłosił, że wraz z pojawieniem się poniżej mniejszy SUV Ford EcoSport, Kuga jest skonstruowany jako model high-end i zawsze z ponad 140 koni mechanicznych, rzeczywistość rynkowa poczyniła Kilka miesięcy temu sprostowania. Zrobiliśmy. Teraz jest sprzedawany z Nowy diesel 2,0 TDCi 120 KM, tylko 4x2, który pozostawił wspaniały smak dla jego wielki odpowiedź i wydajność. Powyżej, utrzymuje 2.0 TDCi 150 KM, i 4x2 i 4x4, a inny Superior 2.0 TDCi 180 CV a i tylko napęd na wszystkie koła. dotyczące jego Zakres benzyna, Ford Kuga oferuje nowoczesne, Nowy 1,5 Ecoboost 4 cylindra 150 KM Napęd na przednie koła, a tym samym 1,5 Ecoboost 180 KM a łączna trakcji. prestacionalmente wszechmocny, z dużą szybkością i niskim niezwykłej miękkości, tak, Nie możemy powiedzieć, że są one najbardziej skuteczne w swojej klasie. Chociaż Ford Kuga twierdzi, że 10 procent poprawić ich skuteczność, Przemieszczanie i o wysokiej masie (dodatkowo rekordy więcej niż 100 kg wobec wielu jego rywali) kończy się ukarania go.

5.Ford Kuga: bardzo rozsądne ceny

Ostatnio, za każdym razem mamy do czynienia z porównawczą Ford zaskoczył nas bardzo konkurencyjnych cenach, niezależnie od segmentu. A w przypadku Forda Kuga, too. Biorąc pod uwagę moc i urządzenia, Ford Kuga 2.0 TDCi Trend 120 KM 4x2 (Zbiera się ponad 23.000 euro) Jest dziś najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Nadchodzi wraz z produktem jako skomplikowany i wysokiej jakości, sukces jest dwojaki. Choć benzyna dostęp do Ford Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM 4x2 tendencja do mniej niż 23.000 euro, kolejna świetna cena w zależności od ich mocy i zdolności mechanicznych. W zależności od wyposażenia i mocy, Ford Kuga droższe (o 2,0 TDCi Titanium 180 KM Powershift 4X4 S) nie przyjedzie lub 34.000 euro.

Możesz być także zainteresowany

Ford Kuga 2.0 TDCi 120 KM Test

Ford Kuga: uzyskać najmocniejszy diesel

Ford Edge: starszy brat Kuga