Drive-in w Hiszpanii: gdzie one są i jak są one

Drive-in w Hiszpanii: gdzie one są i jak są one

W latach 1950 i 1960, napęd-iny stał się bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych. Określenia „rząd” kin porwane znany jako „Lover Lane”, ulubiony par. Przez to, że popularna plotka młyn powiedział, że wielu Amerykanów został pomyślany w tych miejscach. teraz Drive-ins nasz nostalgiczny pamięć ponownie z wiadomością o projekcie drive-in kinie który planuje otworzyć w Madryt Września.

w Hiszpania, Drive-ins Oni nigdy nie byli, zawsze były alternatywa Real konwencjonalne kino, Tak, technologicznie aktualizowany konkurować. Siedem drive-in w pracy, cztery na północ i trzy w Walencja. Przeanalizujemy je wszystkie, więc chwycić swój samochód, engomínate fryzurę w najczystszej Grease dostroić radio i podróżują z nami. Co rocznika jest modne.

Drive In, pierwszy nowoczesny autocine

pierwsze kino samochodowe otwarte w Hiszpanii w 1979 roku ręka technika filmowego, który specjalizuje się w filmowaniu urodzonego w mieście Alicante Denia. The Drive In ma lokalizację sen, w odległości 200 metrów od brzegu morza i oferuje posiadania największy ekran Europy Południowej w wysokiej rozdzielczości cyfrowej projekcji, od 200 metrów kwadratowych (na razie).

ich Ceny są podobne pod względem konwencjonalnego kina (6 euro za osobę za samochód i 3), nawet wyposażony dniową widza (środa 5 euro za osobę i wolnego samochodu) oraz sesję Golfa (5 euro za osobę i wolnego samochodu), który jest ostatnią sesję tak weekendy i święta. Jakie korzyści? Programowanie jest dwojaki.

gdzie: Przystanie Calle 12 Dénia (Alicante).

Autocine południe zimą i latem

10 km od Alicante El Sur otwiera drugi teatr przejazdu w w 1980 roku w miejscowości Mutxamel (Alicante). Czy Twój atut? Otwarte w każdy weekend w roku (od października do kwietnia zamknięte od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych), nawet w deszczowe dni, w których nie ma wyboru, ale działają wycieraczki. Ale uznają mieć lepszą pozycję w lecie niż w zimie. Ach! i zwierząt domowych, pod warunkiem przestrzegania „miejsc” swoich sąsiadów.

gdzie: Cerezo Street, Mutxamel (Alicante).

Autocine Star (El Saler), tańsze para

Autocine Star, położony w El Saler, obok Playa de Pinedo (Valencia), to istnieje od 1981. W okresie letnim, bliskość do morza, czyni go bardzo atrakcyjnym plan turystów odwiedzających miasto. Jego działanie jest takie samo jak w pozostałych dwóch filmach: w cenie jednego. Ale tu jest taniej z kartą młodzieży, jeśli jesteś para lub jeśli wprowadzą swój samochód pełny.

gdzie: Calle del Riu, 407, drogowo-Saler Pinedo (Valencia).

Autocine Gijon, również na złą pogodę

Ponad dziesięć lat później, w 1993 roku, to otwiera Autocine Gijon w Asturii, w chwili poczętego z zamiarem pobytu otwarty tylko w lecie. Ale sukces był taki, że postanowił otworzyć cały rok (z wyjątkiem Wigilię, Sylwestra i nocy pożarów, Big Day Gijon). Położony na działce o powierzchni 10.000 metrów kwadratowych, Pobierają dopuszczenia do dziesięciu euro za samochód, niezależnie od osób, które są w nim. Można również zobaczyć film z tarasu, z pięciu euro za osobę, ponieważ nie trzeba samochodu, aby oglądać filmy (można się tam dostać autobusem lub motocyklem).

Właściciel, Elena Navas, który jest we wszystkim, przewidywanie złej pogody, która zwykle zrobienia na północy, Oferował bezpłatne urządzeń arkusz z przyssawkami do umieszczenia obejmujący przednią szybę deszczu.

gdzie: Jałowce Droga 91, Gijón (Asturia).

Autocine Kantabria, niewielka przestrzeń ... i cena

Autocine Kantabria otwiera listę napędowych-ins otwartych w ciągu ostatnich dwóch lat. To działa od 2014 roku w Torrelavega i jest bardziej znane, ponieważ ma zdolność do 100 pojazdów, a ekran ma 16 metrów kwadratowych. Ale cena jest dostosowana do jego wymiarach: pięć euro za osobę i euro za samochód widz dzień 3,90 za osobę bez ładowania samochodu. Mają też daszki przeciw deszczu dla pojazdów.

gdzie: sąsiedztwo Sierrapando, Torrelavega (Kantabria).

Autocine Getxo, największy ekran Biskajskiej

Bilbao Beach to miejsce wybrane przez Autocine Getxo, otwarty w 2015 roku oni pochwalić się największym ekranie wokół Zatoki Biskajskiej i wystawać zarówno premiery i klasyków żywotność. Również jest położony na północy, osłony przeciw deszczowe są na porządku dnia i naładować dziesięć euro za samochód.

gdzie: Estarada Ibarrangoa 2 Getxo (Vizcaya).

Autocine Ribadesella, ostatni przyjazd

Jest to najnowszy zobaczyć światło, gdyż otwarty w marcu tego roku w strategicznym miejscu, w przedniej części Camping Playa sosów. Autocine Ribadesella także zarabiać za samochód, 10 euro. Jeśli idą na rowerze lub pieszo, cena jest 5 euro. Ale trzeba iść ponieważ gotowy Ma tylko jedną funkcję w 22.30. Raz wewnątrz teatru drive-in można znaleźć wiele opcji żywieniowych, można spożywać żywność we własnym samochodzie lub jeśli wolisz również siedzący przy stołach pokrytych lub na świeżym powietrzu.

gdzie: CARRETERA San Pedro S / N Ribadesella (Asturias).

Otwarcie wkrótce Autocine Madryt, najbardziej elegancki

Mam nadzieję, że jak deszcz w maju, jako najbardziej elegancki ze wszystkich i sprzedawane jako Przestrzeń kulturowa ponad 25.000 m2. Autocine Madryt znajdą się olbrzymi ekran 250 m2 i cyfrową projekcyjnej. Zdolność do siedzenia dla 350 samochodów planowane jest usytuowany w miejscach włączonych przed ekranem, ale także znajdą różne obszary odpocząć, cieszyć się pić podczas projekcji. Tradycyjny bar popcorn, słodycze i claientes szczenięta są zastępowane przez nowoczesne ciężarówki żywności, które obsługują wszystkie rodzaje żywności.

gdzie: C / Antonio de Cabezón, Chamartin, Madryt.

Samochód, absolutny bohater

Samochód jest wielkim bohaterem napędowych-ins. służy nie tylko jako siedzenie do oglądania filmów, ale mamy możliwość, że dźwięk dociera do nas za pośrednictwem naszego radia (choć nie jest to system dźwięku przestrzennego). Wymaga to ręcznie dostroić pokrętło do naszej uwagi.

Rzadko zdarza się, ale czasami, jeśli rozładowania akumulatora jest produkowany poprzez wykorzystanie potężnego komputera bez jazdy samochodem, drive-ins mają zwykle profesjonalne przystawki.

Możesz być także zainteresowany

Transformatory gigantyczne rzeźby wykonane samochodów złom (wideo)

Ferrari Grunty i pionowe akcelerator 112 metrów (filmy)

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo