Wallapop aplikację i lider w sprzedaży samochodów

Wallapop aplikację i lider w sprzedaży samochodów

To było w styczniu, kiedy aplikacja sprzedaży położenie geograficzne, Wallapop wydała nową kategorię poświęconą sprzedaży samochodów zarówno prywatnych jak i profesjonalistów. Od tego czasu stał się Wallapop Alternatywą do zmiany samochodów, przy wzroście o 30% co miesiąc i ponad 275.000 samochodów na sprzedaż, sytuując powyżej głównych portali sprzedaży internetowej Samochód w Hiszpanii.

Wprowadzenie tej nowej kategorii podąża tą samą linię w filozofii Wallapop, obracając wyszukiwanie samochodów w sposób łatwy, szybki, wygodny i zabawy zadania. Aplikacja jest w stanie skorzystać z mobilności i Oferuje on dzięki swojej opcji narzędzia czat ceniony przez użytkowników po zamknięciu transakcji zakupu.

Sprzedaż odsprzedaży w Wallapop rozpoczęła się w produktach konsumenckich i użytkownicy przyjęli ten nowy sposób kupowania w kategorii silników, gdzie Zostały one nagrane w ostatnim miesiącu ponad 20 milionów zapytań wyszukiwania pojazdu.

Nowy kanał sprzedaży samochodów

Sukces tego narzędzia jest to, że 85% z reklam otrzyma kontaktu z potencjalnym nabywcą w ciągu 24 godzin od momentu opublikowana, figura przedstawiająca skuteczności Wallapop jako platforma do sprzedaży samochodów. Ponadto, jego sukces jest napędzana przez tworząc specjalną sekcję dla samochodów osobowych w ramach tej samej aplikacji, który ma specyficzną wyszukiwarkę, która To pozwala użytkownikom na znalezienie samochodu szukasz w kilka sekund.

Wallapop stał się nowy kanał sprzedaży, gdzie jak i prywatne, są zintegrowane znaczników referencyjnych w sektorze motoryzacyjnym i grup dealerskich. Dla specjalistów używany samochód, Wallapop opracowała platformę internetową, która będzie Pozwala się masowo cały katalog szybko, praktyczny i prosty.

Aby uczcić sukces Mamy tego narzędzia, #wallacar Wallapop zainicjowała konkurs, w którym użytkownicy mogą zarobić 5000 euro na zakup samochodu w aplikacji. Aby to zrobić, użytkowników Muszą nagrać wideo karaoke w samochodzie z piosenką lubią i udostępniać je w serwisach społecznościowych, Instagram czy Twitter, zawsze z #wallacar hashtag lub przesyłania wideo do www.wallapop.to/wallacar internetowej.

Możesz być także zainteresowany

-Szukam wolnej odsprzedaży samochodu w Autopista.es

-Procedury sprzedaży samochodu oraz Online

-Samochody, które tracą coraz mniej