Zapowiedź nowego SUV Seat, opóźnione przez sytuację w Katalonii

7-miejscowy SUV siedziska: opóźniony zapowiedź jego imienia7-miejscowy SUV siedziska: opóźniony zapowiedź jego imienia7-miejscowy SUV siedziska: opóźniony zapowiedź jego imienia7-miejscowy SUV siedziska: opóźniony zapowiedź jego imienia

Nadal czeka wiedzieć, co ostateczna nazwa, że ​​będzie mieć Seat nowy SUV w 2018 roku. Ze względu na Napięcie polityczne i społeczne żyjemy w tych dniach Katalonia i Hiszpania, podpisanie grupa Volkswagen Postanowił żaden konkretny termin opóźnianie oficjalnym ogłoszeniem nazwy do przyjęcia SUV z 7 miejsc który zostanie uruchomiony w 2018.

W oświadczeniu, siedzenie wyjaśnił, że To nie jest odpowiedni czas ogłosić oficjalną nazwę tego nowy SUV. Spółka zarządzająca z siedzibą w Martorell (Barcelona) planuje ogłosić Ostateczna nazwa dnia 15 października. Kandydaci nazwy zostały tasuje Alboran Aranda, Avila i Tarraco. W dniu 25 września, siedzenie Skończył się referendum, które wcześniej były w sumie 10,130 propozycji odnoszących się do umieszczenia nazwiska hiszpańskiej i geografii, w których więcej niż 133.000 osób swobodnie wydać swoją opinię.

po Ateca Seat i Arona, trzeci SUV który przybędzie w przyszłym roku będzie miał wśród swoich głównych cech wewnętrzną konfigurację z 7 miejsc i przedział pasażerski bardziej praktyczne opcje i modularność. Jest zatem większy niż Ateca ale z wielu wspólnych elementów technicznych i konstrukcyjnych.

Obecnie gama samochodów osobowych i SUV Seat Ma nazwy należące do miast, miasteczek i zabytków, które odpowiadają hiszpański geografii -Ibiza, Arona, Leon, Ateca, Toledo i Alhambra-. Wcześniej inne denominacje, które nabyły dużą popularnością w przeszłości były Ronda, Inca, Cordoba, Malaga i Arosa.

Nazwiska kandydatów do nadaj nazwę Nowy SUV Seat, dwa z nich, a Avila Aranda, począwszy od litery A i kończy się tą samą literą, jak to się dzieje z Arona SUV i Ateca.

Modele SUV oferować Seat nie zakończy która rozpoczęła się w 2018 roku i którego ostateczny oznaczenie zamiar spotkać. Według najnowszych informacji, wszystko wskazuje na to, że w 2020 podpisanie Volkswagen Group rozszerza swoją gamę modeli SUV z uruchomieniem stylowy SUV kształty coupé zaznaczone na zewnątrz, Platforma techniczna Ateca i może być sprzedawany pod sub Cupra (zobacz siedzisko i SUV coupe 2020).