I Oscar dla najlepszych filmów samochody są dla …

Oscar Folie samochodoweOscar Folie samochodoweOscar Folie samochodoweOscar Folie samochodowe

Oscar wzbudzić zainteresowanie wielu kinomanów zobaczyć jakie filmy są nagradzani. Chociaż większość z których będzie mowa poniżej nie zostały nagrodzona złotą statuetką””, prawda jest taka, że ​​istnieją filmy w samochodach, albo przynajmniej samochody uchwycić ważną część tego przykuwające zasługują na uznanie za ich niesamowite sceny i, oczywiście, wspaniałych samochodów, które pojawiają się w nich.

Jak mogłoby być inaczej, musimy dokonać rozróżnienia między dwie kategorie, ponieważ, podobnie jak w Oscar, Oto kilka nagród muszą także zajmować.

Kandydatów do Oscar za najlepszy film samochodach wyścigowych są ...

Grand Prix (1966)

Grand Prix

film Grand Prix Obchodzi 50-lecie, ponieważ został wydany w 1966, James Gardner, Yves Montand i Brian Bedford jak bohaterów. Życie pilota Wzór 1 jako głównego wątku, uzyskuje on jeden z najwyższych kasowym filmem po zwolnieniu. To pierwsze miejsce i zasługuje na specjalne wyróżnienie dla trzy Academy z którego został przyznany: najlepszy montaż, najlepsze efekty dźwiękowe i najlepszy wynik.

500 (1969)

Kilka lat po Grand Prix, film „500” został wydany, znany jako „Winning”. Jest on skierowany przez James Goldstone sam Paul Newman i miał główną rolę, podszywanie pilota popularnego Indianapolis 500.

Le Mans (1971)

Test rezystancji legendarny 24h Le Mans również ma swoje miejsce w kinie z tego filmu, który nosi jego imię i gdzie Steve McQueen Mam za kierownicą w każdej sceny nagranej z samochodu w trakcie Sarthe. Podkreśla niezwykłą samoloty były w stanie nagrać z kamery „na pokładzie”, dziś praktycznie nie do pokonania pomimo wielkiego postępu technologicznego w ostatnich latach.

Senna (2010)

Więcej niż w filmie 'Senna„To film dokumentalny o życiu i karierze kierowcy Formuły 1 późno Ayrton Senna. Wypadek, który zginął w Imola w 1994 roku zaszokował fanów szczyt motorsportu.

Szczytu (2013)

Ten fragment filmu był ostatnim do kin w kategoriach filmów wyścigowych samochodów są zainteresowane. W to, że mówi epicka bitwa że utrzymane James Hunt i Niki Lauda w latach, w których zgodzili się na Wzór 1. Sceny są bardzo dobrze traktowani i nawet wypadek Niki Lauda -the zostawił mu oparzenia, które zostały oznaczone go fizycznie i psychicznie do życia symulowana jest prawie idealnie. Plany i zrobić dźwięk dostaje Ci przenieść się do 70”, to z pewnością jeden z najwspanialszych okresów w kategorii.

Enzo Ferrari (wkrótce)

Minęły dwa filmy zapowiadane z życia Enzo Ferrari jako głównego wątku, w którym wystąpili Christian Bale, a drugi przez Roberta De Niro. Musimy poczekać, aby zobaczyć je w celu sprawdzenia, czy każdy jest godny Oscar.

Kandydatów do Oscar za najlepszy film przez samochody, które pojawiają się ...

Mad Max: Road Rage (2015)

Mad Max

Jednym z najnowszych filmów akcji z dużą ilością samochodów pomiędzy nimi jest najnowszą odsłoną Mad Max, inspirowane tematem pierwszych trzech ratach i poprawa wyraźnie pod względem jakości obrazu i efekty są zainteresowane, ponieważ folia ewoluowała mile od pierwszych trzech filmach z serii zostały wykonane, pomiędzy późnych latach 70-tych i wczesnych 80-tych. W tym filmie inspirowanym światem przyszłości, technologie i wielkie luksusy nie są wyświetlane, ale wrogim terytorium i pustynia gdzie masz wody, benzyny, alkoholu ani tabaki jest to luksus zarezerwowany dla nielicznych, co doprowadziło do starć. Wiele z tych ostatnich, z prześladowaniami wspinaczki adrenalinę, ze starych samochodów gotowych do walki, oraz form, które wydają się bardziej show niż prawdziwym życiu.

Nic dziwnego, że został nominowany w tej edycji Oscarów 2016 do: najlepszy reżyser, najlepsze efekty wizualne, najlepsze zdjęcia, najlepszy dźwięk i najlepszy montaż.

Powrót do przyszłości

Trzy dostawy kompletnych tej sagi, w której Delorean DMC 12 Jest on zbudowany przez doc w drodze time Machine podróżować kilka razy. Przekonasz się, że rzeczy zmieniają się w przeszłości, nie zawsze daje dobre rezultaty w przyszłości. Kto wie, czy powrót produkcji DeLorean DMC-12 może również przynieść jedną czwartą wyniku.

Spectre: 007 (2015)

Jest to ostatni film 007 znany jako James Bond, choć każdy z 24 filmów z tej serii zawiera sceny i spektakularne samochody. Wśród modeli samochodów, możemy znaleźć niekończące Aston Martin, marka, która wyróżnia się w większości dostaw 007. The Aston Martin DB10 i Aston Martin DB5 (Protagonist niektóre z pierwszych części i zwrócone widmo) lub Jaguar C-X75 to tylko niektóre z samochodów, które widzimy w ryk jego kulisami.

szybko&Furious / A cały gaz

Jego osiem dostawy, możemy trudno znaleźć różnice argumentu, ale jego sceny są pełne samochodów wyczynowych, niektóre z nich tuneados do prawie tandetny i odnowionym klasycznym Breathtaking podczas przyspieszania. Samochody lubią Toyota Supra, Nissan GT-R Dodge Charger Ford Mustang GT lub zabrać się w świetle jupiterów z aktorów.

Need for Speed

Podobnie jak w poprzedniej serii, jeśli chodzi o samochody i argumentu zainteresowanej, chociaż dodanie większej ilości nowoczesnych supercars i starając się nie kierować zbyt wiele „dostrajania”. GT Spano, Koenigsegg Agera R lub Lamborghini Sesto Elemento przyniesie odrobinę wysokim poziomie nabycia przekracza Szybko&Wściekły.

Knight Rider (wkrótce)

Seria „Knight Rider” to już klasyka, więc zapowiedź przyszłego filmu wzbudziła zainteresowanie gapiów i fanów para utworzona przez David Hasselhoff i Kitt. Zobaczymy, co daje mówiące filmową i jeśli nie po prostu rozczarowujące.

Możesz być także zainteresowany

Pięć filmów wyścigowa nie należy pominąć

DeLorean Powrót do przyszłości nawrotu