Co grzywny może skierować Cię jeśli wprowadzą wygasło prawo jazdy?

Co grzywny może skierować Cię jeśli wprowadzą wygasło prawo jazdy?

Na pewno od czasu do czasu, zarówno kierowca jak dowód osobisty przyjrzeliśmy datę ważności i położyli ręce na głowę. Ale jeśli to wygasa w ciągu tygodnia! Podczas jazdy, karta Jest to obowiązkowy dokument, że zawsze nosić z nami. i Trzeba będzie obowiązywać. Jazda z licencji minionymi jest jak jazda bez prawa jazdy, co może prowadzić do problemów, jeśli agenci władz poprosić nas podczas naszej jazdy.

Jeśli mamy za kierownicą samochodu z prawa jazdy nie jest w mocy, grzywny może osiągnąć 500 euro, nic mniej. Jest to naruszenie wykwalifikowany bardzo poważne na podstawie art 384 kodeksu karnego, jak to jest karane „z więzienia trzy do sześciu miesięcy lub grzywny od dwunastu do dwudziestu czterech miesięcy lub do pracy na rzecz społeczności trzydzieści jeden do dziewięćdziesięciu dni. „Grzywna jest taka sama, jak gdyby nie miały pozwolenia kiedykolwiek.

Tymczasowe prawo jazdy: okres trzymiesięcznego

Z drugiej strony, jeśli idziesz do odnowić pozwolenie centrum medyczne odpowiadającego mu zatwierdzony, zwykle nie przynoszą nowe prawo jazdy w danym momencie. Da tymczasowe zezwolenie pojechać, trzeba tylko Trzymiesięczny termin. Czas, kiedy odpowiedni ruch szef powinien wysłać nową kartę. Tymczasowe zezwolenie jest ważne tylko do jazdy po Hiszpanii i musi towarzyszyć wygasło prawo jazdy.

Więc już wiemy. Każdy teraz i to nie więcej niż zapytać o dacie wydania naszej licencji wiedzieć, kiedy już nie obowiązuje.

Możesz być także zainteresowany

Jakie są kary za nie prowadzenie dokumentacji samochodu?

Jak prawo jazdy. kroki