Najlepszy SUV na rynku za mniej niż 30.000 euro

Mamy do wyboru 10 SUV bardzo interesujący dla mniej niż 30.000 euroMamy do wyboru 10 SUV bardzo interesujący dla mniej niż 30.000 euroMamy do wyboru 10 SUV bardzo interesujący dla mniej niż 30.000 euroMamy do wyboru 10 SUV bardzo interesujący dla mniej niż 30.000 euro

Może nie trzeba samochodu do dróg żwirowych lub śniegu do podróży do lub na wycieczki terenowe. Dopóki prawdopodobnie nie żyją w odległej wiejskiej (lub inny) obszar ... więc początkowo służyć nieskończoną liczbę modeli, które nie są złe. Jednak en nadchodzące miesiące planuje kupić samochód i nie chcą inwestować budżet w wysokości do 30.000 euro "łagodzący" konwencjonalnym modelu. Spokojny, jesteś jedną więcej niż chcą SUV, przez projekt i dlatego, obiektywnie, Oboje są albo bardziej funkcjonalne Drzwi wewnątrz konwencjonalne i bardziej wszechstronne formaty dynamicznie.

Mamy już przyswojone dlatego, że SUV-y są oparte na samochody naszych czasów. więc teraz tam są małe, średnie i duże. Tanie i drogie. I miejskich i rodzina. Napęd na cztery koła, zabezpieczony ciało, zawiesin długodystansowych lub mieszanych opon były na początku, wewnętrzne specyfikacje, albo tak, SUV, ale dziś są tylko akcesoria opcjonalne, jeśli chcemy wykorzystać możliwości wykorzystania nasza SUV. W skrócie, SUV są dokonywane na dzień i we wszystkich sytuacjach. I 30.000 euro daleko ... Zaczęliśmy alfabetycznie według najlepszych opcji do wyboru.

Audi Q2: premia

Tak, można również dążyć do marka premium. Audi oferuje nowy Q2, być może SUV trochę wynika z, ale umieścić go obok A3 i zobaczyć większą Tęgość (i możliwości zamieszkania) i fizjonomię "4x4" w kompaktowej użytkowania. masz aż trzy silniki do wyboru. Dwa TFSI benzyna, 116 i 150 KM i 116 KM diesel.

Test Audi 1.6 TDI Q2

Ceny Audi Q2

Dacia DusterDacia Duster: the "SUV"

SUV "low-cost" w najwyższym. A nie przez jego przystępna cena Dacia Duster umniejsza w takich dziedzinach, jak projektowanie (odnowiony w 2016), a nawet dynamicznego wszechstronność urządzenia. Pinton samochodu, wytrzymała i praktyczna, Renault obdarzony dobrą mechaniczną i oznaczone w budżecie, dostępności 4x4 trakcji. W tym przypadku swojej Krótki 1-ty prędkość, Można zrobić to SUV, prawdziwy 4x4 off-road ... Prosty, tani w utrzymaniu.

Test 4x4 Dacia Duster 1.5 dCi

Ceny Dacia Duster

Sukces Hyundai Tucson SUV

Jednym z najbardziej udanych modeli w swojej klasie, to wynik doskonałego produktu, który jest. Hyundai Tucson jest hojny kompaktowy SUV, bardzo pełny punkt po punkcie, dobrze zrobione i jakość, podobnie jak wszystkie dzisiaj Hyundai. Poniżej 30.000 euro, masz zniewalający Hyundai Tucson 1.7 Diesel 115 KM Niewielka, 1,6 benzyna i 131 KM, zarówno z przekładnią 4x2. To samo dotyczy Innym modelem marki Hyundai Grupa, Kia Sportage.

Test fiat Tucosn 1,7 CRDi 115 KM (porównawczy)

Ceny Hyundai Tucson

Jeep RenegadeJeep Renegade: Autentyczne i personaldiad

na pewno Bardziej autentyczny SUV SUV, przez filozofię marki, projektowania i, ostatecznie, dotykowe i jazdy odczucia. Ale ty nie widzisz Jeep Renegade jak trudnym trenera, ale to model, który doprowadził najbardziej zaprawiony autentycznej 4x4, przyjazny, wygodne i wyrafinowane użycie prośbą o bok SUV. Z budżetu 30.000 euro, trzeba praktycznie cały zakres Renegade do Państwa dyspozycji, więc można mieć taką wersję miejskiego, jak ekstremalne 4x4. SUV z dużą osobowości.

Test Jeep Renegade 1.6 Diesel 4x2

Ceny Jeep Renagade

Mitsubishi Outlander: wszechstronny SUV

7-osobowy samochód w konsekwencji silnik? Mitsubishi przynosi Ci kombinację oprzeć. Duża Outlander (4,7 metrów długo), Z Trzeci rząd siedzeń i 150 KM silnikiem diesla. Wystarczy zrezygnować z napędem na cztery koła ... co dla wielu nie będzie ograniczać możliwości swojego Outlandera. SUV wiele dobrego dla tego budżetu.

Test Mitsubishi Outlander (porównawczy)

Ceny Mitsubishi Outlander

Peugeot 3008Peugeot 3008: Samochód Roku 2017

Masz do dyspozycji praktycznie cały zakres nowej Samochód Roku: the Peugeot 3008. Wiele konstrukcja wewnątrz i na zewnątrz (choć nie bardzo duże), znacznie właściwości jezdne na podwoziu i jej diesla i silników benzynowych, wysoka jakość postrzegana iz całej wymaganego sprzętu do samochodu, który właśnie przybył. Rynek również nagrodził go w ciągu kilku miesięcy, 3008 stał się kompaktowy SUV odniesienia.

Test Peugeot 120 KM 3008 BlueHDI

Ceny Peugeot 3008

Renault Captur: najlepiej sprzedające się mały

przykładem, który SUV-y są również dla miast (Peugeot 2008, Nissan Juke, Honda HR-V), od prostej sprawy projektowania, aż do objectivities jako komfort jazdy (Siedzisz wyżej) i miejski zwrotność (Więcej beztroski z dziury, krawężniki itp) Renault Captur jest najlepiej sprzedających modelu w swoim segmencie, On jest argumentując zbyt dużo jak ich praktyczność rozwiązań Przesuwając tylną ławkę. Zakres mechaniczny skupić się na przeszkody miast, ale także nawet zrobić Captur bardzo skłonny uderzyć drogach miejskich SUV.

Test Renault Captur 1.5 dCi 90 KM

Ceny Renault Captur

Renault CapturAteca siedziska: Najbardziej oczekiwany SUV

Zaczęło się Seat bardzo dobre rozpocząć swoją przygodę SUV. Ateca to pierwszy model tego typu w hiszpańskiej marki, w planie, które znamy będzie nadal z rychłym przybyciu innego modelu, miejskiego Arona, i za zgodą trzeci samochód Ateca powyżej, przez okres do siedmiu pasażerów. Wyjątkowo Ateca spełnia wymagania kompaktowym segmencie. wielkie możliwości zamieszkania, wiele mechaniczny odmiana, najnowszy sprzęt i wysokiej wydajności i produkcji.

Test Ateca Seat 1.0 TSI i 1.6 TDI

Ceny Seat Ateca

Skoda Kodiaq: Giant

inny SUV precedensu wejścia na rynek przez drzwi i nigdy nie lepsza, dla jego nałożeniu stempla 4,7 metrów długość (ogromny bagażnik). Z niespotykaną Kodiaq, Skoda chce ciastko SUV. klon Seat technicznie Kodiaq Ateca, ale Skoda podjęła wielkości SUV to krok wyżej. W rzeczywistości, Kodiaq ma wersji 7-siedzenia, ale bariera 30000 euro przekroczenia. Poniższe my wersje benzynowe 1,4 TSI 125 i 150 KM, z 4x2 i 5 miejsc.

Test Kodiaq Skoda 1,4 TSI 150 KM

Ceny Skoda Kodiaq

Toyota C-HRToyota C-HR: hybrydowy SUV i agresywny

i także hybrydowy. Toyota wyciągnął wiele projektowanie zaproponowanie SUV zupełnie inny kompaktowy co jest na rynku i dodatkowo dostosować przy użyciu Prius Hybrid Engine Ecologio (Również nie zapominać o Kia Niro). Rezultat? jeden Toyota C-res HR SUV jazdy futurystyczny wygląd i. Jego mechanika pozwala na wiele momentów napędzać silnik elektryczny sam w mieście i autostradzie. Bardzo skuteczny, choć może nie tak dynamiczny niż jego sugestywny projekt mógłby przekazać.

Test Toyota C-HR

Ceny Toyota C-HR

Możesz być także zainteresowany:

Najlepsze i najgorsze Raporty SUV konsumpcyjne

Najlepszy SUV Geneva Motor Show

Najbardziej ekskluzywny rynek SUV