Więc samochody z Guardia Civil były następujące protesty w Barcelonie

Samochody Gwardii Cywilnej zostały uszkodzone przez € 135.000 po protestach z BarcelonaSamochody Gwardii Cywilnej zostały uszkodzone przez € 135.000 po protestach z BarcelonaSamochody Gwardii Cywilnej zostały uszkodzone przez € 135.000 po protestach z BarcelonaSamochody Gwardii Cywilnej zostały uszkodzone przez € 135.000 po protestach z Barcelona

Wgnieceń, płaskie opony, rozdrobnione sprzęt multimedialny, rozbite szkło i księżyce, naklejki i wszystkie rodzaje uszkodzeń. Odkryliśmy w kampanii Katalonii Jak były pojazdy Gwardii Cywilnej trzy Nissan Patrol plus kilka turystyki zakamuflowane, Ostatni dzień po protestach 20 września w Barcelonie. Konkretnie, uszkodzenie nastąpiło w trakcie protestu publicznego przed komisją sądową, która weszła do Ministerstwa, aby zapisy odnoszące się do nielegalnego połączenia referendum w dniu 1 października.

Unified Stowarzyszenie Straży Obywatelskich (AUGC) i raportowane w kolejnych dniach ataków na pojazdach ciało, nawet pokazujący jak różne fotografie były za protestami. raz szkody poniesione ekspertyza i ocenić uszkodzenia silników, amortyzatorów, farb i materiałów samochodów, organizm sam Zmartwychwstał do Sądu Najwyższego w pełnej wysokości szkód.

Zatem postępowanie przeniósł zbierać jeden Ostateczna wysokość szkody 135,632 euro wartości, zgodnie z kopią budżetu z góry wyłącznie przez El Confidencial ostatni 09 października. W nim są wyszczególnione w uszkodzenia trzech pojazdów i kosztów naprawy: Warto najpierw 33,729 euro, 34708 sekunda przez i Po trzecie, i ostatnie, na 67,193 euro. Tutaj, oprócz ciała naprawy poziom pełnego i wnętrze, to musiał zastąpić zarówno silnik i koło kierownicy i desce rozdzielczej. Wszystko również zostały włączone całkowite czyszczenie i dezynfekcję. W galerii można zobaczyć stan, w którym wszyscy byli.

Możesz być także zainteresowany:

sprzedaży, fabryki, marki: jak konflikt Katalonii wpływa na przemysł motoryzacyjny