Volvo XC40 SUV zapowiada nowy maksymalną funkcjonalność: tak będzie

Volvo XC40 zapowiada rewolucję wewnątrzVolvo XC40 zapowiada rewolucję wewnątrzVolvo XC40 zapowiada rewolucję wewnątrzVolvo XC40 zapowiada rewolucję wewnątrz

Volvo XC40 to zapowiada się rewolucja w segmencie Miejski SUV Premium. Obecnie nie mamy oficjalne zdjęcia szwedzkiego samochodu, ale wiemy, że kilka rzeczy: Będzie wydany przed końcem 2017 roku Nie na Frankfurt Motor Show, gdzie marka ta nie będzie present-, będzie warianty hybrydowe, Silniki trzy i cztery cylindry ...

ręka Volvo, wiemy też, że pracowaliśmy bardzo dokładnie w punkcie, w szczególności: magazynowanie i zarządzanie obiektami wewnątrz samochodu. Szwedzka marka Obiecuje „koniec zaburzenia” i że kierowca Volvo XC40 przyszłości będzie w zakresie ramionach wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania rzeczy osobistych. A poza tym, że są poza zasięgiem reszty, również przyczynia się do „oczyścić umysł”.

Jak zrobili? Po pierwsze, przeprowadzenie badania, aby dowiedzieć się problemy kierowców w życiu codziennym do przechowywania rzeczy w pojeździe. Więc oni do wniosku, że większość samochodów miał słabe pod tym względem ... a tym samym rozpoczął pracę wewnątrz nowego XC40.

Volvo XC40, wszystko w

Volvo XC40: rozwiązania wszystkich rodzajów

Oprócz marki Nowa platforma modułowa, Volvo XC40, który będzie wokół Długość 4,4 m- ma być odniesienia pod względem funkcjonalności, przestrzeni i pojemności wewnętrznej. Zaczynając od drzwi: Szwedzki ruch głośniki, aby pomieścić przedziały w łapaniu parę butelek, laptopa lub tabletu. Ponadto XC40 ma sub-niskotonowy innowacyjny włączone w desce rozdzielczej, co również mieć Specjalne kieszonki na karty kredytowe lub inne karty.

w tunel centralny, położony pomiędzy przednimi siedzeniami, być obszarem, w tym dużej pojemności Tissue Box i mały pojemnik w które pozostawiają pozostałości jako kosza. Aby telefon, Volvo XC40 będzie miało miejsce na ładowanie bezprzewodowy i porty USB do tego celu. schowek, Tymczasem, będziesz miał mały hak składany w celu zapewnienia, na przykład, toreb lub plecaków. Pod siedzeniami Nie będzie również dwie oddzielne przestrzenie do przechowywania drobnych rzeczy, takich jak tabletki lub małych przedmiotów.

tułów Volvo XC40 obiecuje odniesienia także użyteczność i funkcjonalność. Dodatkowo do posiadania Komora zamknięta pod ziemią, nie będzie Specjalny system skutecznie oddzielić bagaż, oraz dwa haczyki do zabezpieczania i inne cztery haki obciążenie do przewozu bagażu komfortowo. tylne siedzenia mają mechanizm elektroniczny na, aby przycisk dmuchać, złóż oparcia i uzyskać całkowicie płaska przestrzeń ładunkowa.

Volvo XC40

Możesz być także zainteresowany

Volvo XC20: Kolejny SUV rywalizować Q2?

Volvo XC60: wszystkie nowe ceny SUV

Volvo nie będzie więcej inwestować w silnikach Diesla