2017 BMW serii 5 Touring: Wszystkie dane i zdjęcia SERIA 5 Rodzina

Rodzina BMW serii 5 Touring na zdjęciachRodzina BMW serii 5 Touring na zdjęciachRodzina BMW serii 5 Touring na zdjęciachRodzina BMW serii 5 Touring na zdjęciach

BMW serii 5 Touring świętuje 25 lat na rynku premiera jego nowa generacja, siódmy (G30 / 31). Jego oficjalny debiut odbędzie się na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie do niemal natychmiast potem rozpocząć marketingu: Po przybyciu na dealerów planowane jest na czerwiec. Nie posiada oficjalnego cenę jeszcze, ale BMW serii 5 sedan Mogą one dać wyobrażenie, gdzie strzały przebycia.

W zasadzie -BMW zapowiada kolejne dodatki całym year- będzie cztery wybrane dla tej rodziny silników wariantowych oprócz napędu na wszystkie koła, będzie połączona z napędem na wszystkie koła: BMW xDrive koncepcyjne i technicznie podobny do marki SUV.

2017 BMW serii 5 Touring, lżejsze podwozie

Nowa konstrukcja jest w BMW serii 5 Touring sensowne oszczędności wagowe. Dowodem na to jest fakt, że w porównaniu do 1800 kilogramów, na przykład, ważył poprzedni BMW 520d Touring, nowy pobyty w 1,730 kg. Rozjaśnienie nawet, gdy, na przykład, obecnie standardowe wyposażenie obejmuje zawiesina powietrza od tylnej osi w celu utrzymania automatyczną regulację wysokości, niezależnie od obciążenia.

2017 rodzina BMW serii 5 TouringOpcjonalnie, dla podwoziu BMW serii 5 Touring jest możliwe, aby wybrać Adaptive Drive z aktywne stabilizatory, Aktywny układ kierowniczy w połączeniu z napędem na wszystkie koła lub sportowe zawieszenie, w tym przypadku ze sprężynami krótszym niż standardowy centymetr.

Inne elementy zawieszenia BMW serii 5 Touring wykonane są z aluminium, co teraz dzieje się w bagażniku, tak, że rzeczywisty efekt tej zmniejszonej masie jest zmniejszenie zużycia paliwa i emisji zatwierdzony 11 procent w porównaniu do poprzedniej generacji.

2017 BMW serii 5 Touring, łączność

z 10,25 ekran " deska rozdzielcza z BMW serii 5 Touring może być kontrolowana, dotykowo lub kontrola sąsiedztwie zmienić, funkcje nawigacji, komunikacji i infotainment, dla których został rozwinięty jazdy Ikony nową strukturę. Jednak również niektóre funkcje mogą być obsługiwane z poleceń głosowych, dotak Lubię sterowanie gestami: BMW serii 7 premierę tej możliwości dokonywania gesty w powietrzu, aby wyregulować głośność sprzętu dźwiękowego, akceptować lub odrzucać połączenia, itd. Ponadto, HUD 70 procent większa pokolenie wymienić.

BMW serii 5 Touring, bardziej przestronny i praktyczny

Zasadnicze cechy estetyczne nowego BMW 5 Touring są znane w salonie, choć rodzina podłużnych powierzchni, co jest logiczne, przynosi nowość centralny filar tyłu. Tutaj znajdują się one tylne siedzenie BMW zapowiada znaczny wzrost powierzchni Głowa, ramiona i nogi; czyli we wszystkich wymiarach. W rzeczywistości, zgodnie z BMW zwiększonej szerokości wnętrza pozwala na bezpieczne i wygodne miejsce dla maksymalnie trzech fotelików dziecięcych z tyłu. "

Pod względem funkcjonalnym, trzy części zawierające oparcia tylnego siedzenia mogą zostać złożone -through dociskanie przycisku od startu individualizadamente (proporcja wynosi 40/20/40), a takżedmiten regulację jej nachylenian będzie również każdy z jego pasażerów lub potrzeb ładunku.

Ze swej strony, Pojemność bagażnika wynosi 570 litrów teraz w minimalnej konfiguracji 10 więcej niż oferowane przez BMW serii 5 Touring czwartej generacji; i 1700 składanych tylnych siedzeń -1670 litrów w precedente- modelu.

Jego pojemność wynosi 720 do 730 kg, w zależności od wersji, która jest 120 kg. I pokrywę bagażnika i siatka oddzielająca, pozwala podzielić przestrzeń w zależności od potrzeb użytkowników, ale mogą być przechowywane pod ziemią, jeśli nie jest używany.

Dostęp do tego miejsca dla obiektów nie tylko odbywa się za pomocą bramy, która ewentualnie może być napędzany silnikowo i mają otwór „hands-free”; również odblokowywania i otwierania tylnej szyby.

BMW serii 5 Touring Interior 2017BMW serii 5 Touring, cztery silniki i tylne lub wszystkie koła

Wersje z silnikami benzynowymi, które będą zaznajomieni BMW 530i xDrive Touring 540i Touring i. Jak sama nazwa wskazuje, najsilniejsze zarówno w silniku z sześciu cylindrów 3 litrowego CV 340, zawsze w połączeniu z napędem na wszystkie koła, oraz osiem automatyczną skrzynią biegów. Tymczasem w Touring 530i silnik czterocylindrowy moc i dwa litry 252 KM osiąga grunt przez tylne koła, chociaż poprzednio wykorzystuje ten sam osiem przekładnią automatyczną. Przyspiesza od 0 do 100 km / h 6,5 sekundy, a jego zużycie jest zatwierdzony opony 245/45 R18, 5,8 l / 100 km.

BMW 540i xDrive Touring Homologiczne, również z tych samych kół, 7,3 l / 100 km, przy jednoczesnym spełnieniu tego samego przyspieszenie w 5,1 sekundy.

w Diesel, także dostarczać silniki sprawiają, cztery i sześć cylindrów. Pierwszy, 2-litrowy 190 KM, jest sercem BMW 520d Touring. Może on być połączony z każdym z sześciu skrzynią biegów opcjonalnie z ośmio-automatyczny, zawsze z napędem na tylne koła. Jest to rodzina BMW serii 5 homologowany Niższe zużycie: 4,5 l / 100 km. Od 0 do 100 km / h, jest to najszybsza wersja z automatyczną skrzynią biegów: 7,8 sekundy w porównaniu z 8,0 wiodącego manualną skrzynią biegów.

BMW Touring 530d wykorzystuje 3 litry 265 KM oraz osiem automatyczną skrzynią biegów. Wybór jest przedmiotem, jak doprowadzić energię do ziemi: przez tylne koła lub cztery. Zużycie, zastosowanie albo, to 4,7 lub 5,3 l / 100 m; przyspieszenia, również odpowiednio 5,8 i 5,6 sekundy.

BMW serii 5 Touring, postęp w kierunku jazdy autonomicznej

Na drodze do autonomicznego napędzającego BMW serii 5 Touring również wyposażony w salonie, wpisy dotyczące ostrzeżeń i bocznego ruchu na skrzyżowaniach i asystentów zmiany pasa ruchu lub wyjście z niego; Sterowanie prędkością także aktywny tempomat.

Nowa rodzina BMW pozwala również na integracja między samochodu i właściciela telefonu, planować spotkania i wycieczki bezkrytycznie od jednego do drugiego, ale dodatkowo również odbieranie zdjęć w Smartphone środowiska pojazd gdy zaparkowany przez 3D Widok zdalnej funkcji. Dodatkowo można zarządzać e-mail, kalendarza i kontaktów (Microsoft Exchange ułatwia przesyłanie danych między urządzeniami), użyj carplay Apple lub rozporządzania ładowania indukcyjnego.

Inną cechą udostępniane sedan rodziny jest poza opiekunem postojowym Parking przy pilocie, z kierowcą na zewnątrz pojazdu.