Audi Q8, luksusowy SUV na Detroit Motor Show 2017

Audi Q8 2017, pierwsze zdjęciaAudi Q8 2017, pierwsze zdjęciaAudi Q8 2017, pierwsze zdjęciaAudi Q8 2017, pierwsze zdjęcia

Audi zaprezentuje podgląd swojej przyszłości Audi Q8 w miesiącu styczniu 2017 roku w Detroit salon. Jest to koncepcja, która będzie daleko od ostatecznych cech samochodu. Jest to Luksusowy SUV duży oraz estetyka emocjonalne, Dzięki bardzo niskim sufitem i stylistyki z wspomnienia sportowe.

Audi Q8 będziesz największy zakres SUV, znajduje się w górnym segmencie do wszystkiego oferowanego Audi teraz. Technicznie, Audi Q8 Platforma MLB Evo wspólny z aktualnego Audi Q7 i innych modeli z silnikiem wzdłużnym marki Audi, wraz z Inne grupa Volkswagen Bentley Bentayga podoba. W związku z tym oczekuje się, że Audi Q8 Oczekiwać wysokiego poziomu wyrafinowania, jakość jazdy i komfort jazdy w niekończącą uczestniczy zarówno komfort i bezpieczeństwo i skuteczność.

Stosowane od MLB Evo architektura, przewidujemy, że znajdą się takie elementy, jak: integralną kierownicy, pneumatyczne i elektromechaniczne zawiesinę stabilizatora, chociaż może zaskoczyć nas z innej innowacji jako elektrycznego Audi turbo wydany przez SQ7, bo nie możemy zapominać, że jest to autentyczny W zakresie flagowy SUV. Wykorzystując wtórny zasilania 48 V, można skorzystać z rozwiązań świetlnych hybrydyzacji niektórych urządzeń mechanicznych lub odzyskiwania energii w zawieszeniu. W oficjalnych zdjęć odsłonięty Audi można zobaczyć logo e-Tron na przedniej płycie, która wykazuje obecność grupa wtykowe hybrydowego propelent.

Audi Q8 Detroit 2017Odpowiedzialny za projektowanie Audi mówią, że nowo interpretuje niektóre szczegóły estetyczne Sport Quattro Audi 80. W rzeczywistości, między maską i kratki są trzy małe wloty powietrza przypomina Audi Sport Quattro On wyświetlany na masce. Tylne nadkola są bardzo nieporęczne, a C-kolumna przypomina również Audi Sport Quattro. Pozostałe szczegóły konstrukcyjne, które definiują Audi Q8 pojęcie Są ośmioboczna kratka single-frame, większy niż jakikolwiek inny dotychczas charakteryzuje się bardzo rzeźbiony trójwymiarowy kształt, styl najnowszych kreacji Audi. Wybitni kroki z przodu i tylnym kole są zazwyczaj wersje quattro równowagi i doprowadzić do projektowania, koncentrując się na kołach.

Koncepcja samochodu Audi Q8 mają być przedstawione na Detroit Motor Show mają wewnętrzną konfigurację czterech wygodnych siedzeń z hojnych poziomach zamieszkiwania nawet w wysokości, pomimo styl "coupé" odzwierciedlenie w wygląd zewnętrzny.

Możesz być także zainteresowany:

Kolejny widok Audi Q: nowy Q8

Audi Q8: luksusowy SUV coupe

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic, najbardziej wygodny SUV