Nowy Seat Ibiza 2017: tak będzie narzędzie sprzedaży

W 2017 roku wychodzi nowy Seat IbizaW 2017 roku wychodzi nowy Seat IbizaW 2017 roku wychodzi nowy Seat IbizaW 2017 roku wychodzi nowy Seat Ibiza

Seat Ibiza 2017 Jest już w całości prosto do domu jego faza testów na otwartej drodze. Zarządzający techniczne starają się dopracować ostatnie problemy, które pojawiają się, zanim wejdzie do produkcji na wiosnę przyszłego roku.

Wcześniej w tym miesiącu luty widzimy pierwsze zdjęcia Urzędnicy będą Piąta generacja Ibizy. Model został po raz pierwszy wprowadzony w 1984 roku i które Seat również rozpoczęła produkcję w swojej fabryce w Martorell (Barcelona).

Nowy Seat Ibiza To będzie niemal identyczny obraz generowany komputerowo, które oferujemy w tej informacji. Po raz pierwszy można oglądać na żywo będzie wzdłuż obok Geneva Motor Show, który otwiera swoje podwoje w pierwszym tygodniu marca 2017 roku.

Pierwsze testy odbyły się w otwartą datą drogowego wynosi około koniec maja i to pójdzie na sprzedaż gdy zaczyna się latem, z powrotem w miesiącu czerwiec 2017.

Seat Leon w miniuatura

Nowy Seat Ibiza będzie skorzystać z sukcesu sprzedaży i dobrego przyjęcia obrazu Jego starszy brat, Seat Leon, niedawno zaktualizowany. Dlatego Seat Ibiza przyszłość będzie bardziej „mini” Seat Leon niż kiedykolwiek. Jego obraz będzie zbliżyć się do kompaktowy i tak będzie ich działania, rozwój i nieprześcigniony jego zatrzymania długość tej pory: na 4,06 metrów który ma długą modelu ciągle na sprzedaż. Oczekuje się użytkowym dłużej, bardziej przestronne i sprzedaje kompletne wyposażenie.

Ponadto, nowy Seat Ibiza będzie odpowiedzialny za markę w ramach grupa Volkswagen MQB modularna platforma dla swoich małych samochodów, wyprowadzenie nazywa A0. Seat Ibiza 2017 po nowym Polo, Skoda Fabia i Volkswagen już pojawiają się te same podstawy mały SUV Seat: the Seat Arona (Zdjęcie dolne). Będą to zrobić w czasie krótszym niż rok od wyświetlić Seat Ibiza 2017. Również zarówno Volkswagen Polo i Skoda Fabia będzie miał swoje własne style pochodne SUV. Pierwszy Polo SUV, będzie budowany od 2018 roku na tej podstawie, że znak w Landaben (Navarra).

Seat Arona 2017

Narzędzie: wiele nowych funkcji, ostra konkurencja ...

Kiedy nowy Seat Ibiza przychodzi na wielu przeciwników ostatecznie odnowione. W marcu 2017 roku zostanie toczenia ulicami pierwszych jednostek Kia Rio i Nissan Micra.

Znajdziesz tu również nową Ibizę z nowym citroen C3, model z wieloma możliwościami mechanicznych i dostosowywania. Jest to ta sama polityka, a następnie nowy Nissan Micra. Bardzo ciekawe twarzą w twarz.

Nissan Micra Citroen C3. Twarzą w twarz w 2017

nowa Ford Fiesta, który To będzie jeden z przeciwników, że jest nowy Seat Ibiza. Wzór silne zaangażowanie w nowej wersji o nazwie Aktywna i pochodzi z wyglądu SUV i nieco wyższej wysokości niż standardowej wersji pięciodrzwiowej. Ponadto, strona ta chce również, aby konkurować z górnym kategorii odkrytej więcej: luksusowe wersję Vignale zmierzy się z DS 3.

Możesz być także zainteresowany

Seat Arona: tak Czy nowy mały SUV dla 2017

Wszystkie nowe 2017 samochodów, marka marki

VW będzie produkował w Niemczech SUV większy Seat że Ateca