Toyota RAV4, nowe akcesoria do 2016

2016 Toyota RAV4 Akcesoria2016 Toyota RAV4 Akcesoria2016 Toyota RAV4 Akcesoria2016 Toyota RAV4 Akcesoria

2016 Toyota RAV4 jest dostępna nowe akcesoria który może być dodawany do każdej wersji.

Wśród dodatków dostępnych japoński SUV, znajdujemy systemy wspomagania parkowania z przodu iz tyłu, system infotainment Toyota Touch 2 & iść (Plus opcja), przy czym bagażnik dachowy (Aby umieścić stojak, stojak, narty lub deski snowboardowej), jak również Hak holowniczy, wybrać między stałym i zdejmować i za pomocą dołączonego zestawu montażowego.

W sekcji estetycznej omówimy nowa tapicerka -Dostępne skóry czarny lub beżowe i elementy ochronne w przedniej bar i formowania zderzaka i dolnej części drzwi, progi boczne, maty wykonane z gumy lub pokrywy do bagażnika. Również oferuje kroki drzwi z podświetlanym logo. Elementy jak tapicerki, farby i kół są chronione przez rozwiązanie Toyota Protect, produkt, który może utrzymać je i zachować je na dłużej błyszczące.

Inne dodatki, które mogą być zawarte w Toyota RAV4 Są różne modele foteliki samochodowe i Tylny system rozrywki, w którym można wybrać lub nie instalacji elektrycznej i zakup portail system DVD dwa ekrany TFT 7 cali, jednego pana (uchwyty odtworzyć wybraną zawartość i projekt na ekranie wtórnym).

Wersje dostępne w Toyota RAV4 Są one dostępne silnik benzynowy 2.0 VVT-i 140 AWD 151 CV, śmigło napędowy 2.0 D-4D 150D 4x2 143 KM i hybrydowy układ napędowy, drugi z silnikiem benzynowym 2,5 155 KM i silnik elektryczny 105 KM na przedniej osi (należy dodać inny silnik elektryczny 68 KM na tylnej osi dla Toyota RAV4 Hybrid AWD AWD). Powstały łączna moc modelu w wersji hybrydowej jest 197 KM.

Możesz być także zainteresowany

Toyota RAV4, ceny

Pierwsze wrażenia i konsumpcja Toyota RAV4

Toyota RAV4: 5 powodów, aby kupić

Toyota RAV4 Hybrid, staraliśmy

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo