Rimac Pojęcie jeden, od 0 do 100 km / h, w 2,8 sekundy

Rimac Concept OneRimac Concept OneRimac Concept OneRimac Concept One

1088 CV Dzięki baterii 91 kWh który zasila cztery silniki konieczności, po jednym dla każdego koła. Każdy z nich może pracować niezależnie i Rimac nazwał ten system „aII koła momentu Vectoring ' (AWTV).

Rimac Concept One Można osiągnąć maksymalną prędkość 306 km / h i zajmuje tylko 2.8 sekund, aby przejść od 0 do 100 kilometrów na godzinę. Jego dostawa moment obrotowy 164 MKG pomiędzy 0 a 6500 obrotów na minutę, a od marki ogłosił zasięg około 600 km. Jego waga jest pusty 1950 kg, co stanowi niesamowity stosunek 1,79 kg / CV.

Jego wymiary zaspokoić do 4,5 metrów, szerokości 1,9 i 1,2 wysokie, a ich walka ma 2750 mm.

Wnętrze ma bardzo sportowy i ładny wygląd dzięki pracy specjalistów Vilner. Systemy informacyjne kierowcy są najnowsze technologie i są doskonale zintegrowane z przedziału pasażerskiego.

Zewnętrzna konstrukcja wyraźnie dąży agresywny i sportowy wygląd, który z łatwością może konkurować na rynku. Projektanci pochodzące z Pininfarina Oni nie zawieść i dbałość o szczegóły. Czerwone i czarne kolory jego ciała doskonale połączone. Boczne włókna węglowego należy dodać przedni grill, który daje dużą objętość i zestaw tylnych świateł z mocą głębokość, wyłączne Concept One.

Rimac Concept One zaprezentuje w tym roku na Salonie Privé odbędzie się w Londynie (Wielka Brytania) od 5 do 7 września i mieć pieniądze i szczęście kupić 88 jednostek -tylko będą korzystać z rynkiem Wygląd i zachowanie samochodu, który mógłby odpowiedzieć na przyszłość samochodów w swojej klasie, a może sobie proste, ale eleganckie włoskie akcenty. Pininfarina jest jasne, że duch -I jego diseñadores- położył rękę na niego.

Forum