Fiat Toro 2016, pierwsze oficjalne zdjęcie nowego pick-up

Fiat Toro 2016, pierwsze oficjalne zdjęcie nowego pick-up

Podobnie jak terenowy w większości wykończone przez porzucenie poprzednią filozofię twardzieli, pick-up wydaje się również stopniowo będzie ewoluować z narzędzi walki, wykorzystanie niemal pół-profesjonalny, praktyczne pojazdy 4x4 bardziej komfortowe i wyrafinowane. Istnieją nawet producenci, którzy odważą dziś i nazwać ten Nowa koncepcja: SUP (Sport Utility Pick-up). Teraz wiemy, że jednym z pierwszych przedstawicieli może być Nowy Fiat Toro, którego przedni obraz właśnie odsłonięto oficjalna włoska marka z pierwszej „zwiastuna”.

Jak dotąd, nie ma informacji na temat tego nowego Fiata Toro. Możemy zapewnić, że wyniesie rynek Ameryki Łacińskiej na początku 2016 roku, ale jest jeszcze potwierdzone później pojawił się w Europie. jest będzie produkować w mieście Pernambuco w Brazylii, w tej samej fabryce, która uzyskać Jeep Renegade a według zapewnić różne środki w Ameryce Południowej, to będzie zlokalizowany krok powyżej obecnego pick-up Fiat Strada, z blisko koncepcji SUV komfortu i wyrafinowania, ale z kolei poniżej masywniejsza Toyota Hilux lub Ford Ranger. Szczegóły, które stawiałoby to Nowy Fiat Toro w środowisku, a może nawet nieco poniżej, 5 metrów długość.

Dlatego uciekając koncepcję gospodarczą jak Strada, nowy Fiat Toro zapowiada się stylowy pojazd każda droga, przydatny dla osób poszukujących wymagania przestrzeni, bardzo ładowność i dobry komfort i urządzenia do stosowania na co dzień. Jego przednie pokazy i bardzo sportowy i agresywny wizerunek, zdominowany przez potężną optyki LED. Z pewnością wydaje się przybierać różne cechy Fiat Praca FCC4, przedstawiony tylko jeden rok temu marka w Brazylii, korzystając z okazji Sali Sao Paolo.

Fiat Toro mają podwójne ciało kabiny, z czterema drzwiami i dobre zdolności wnętrz dla 5 pasażerów. Według opublikowanych mediów latynoamerykańskich, będzie on oferowany w 4x2 i 4x4, i może jeździć silniki benzynowe lub turbodiesel, chociaż ich rynki rozpocząć wprowadzanie zaplanowane Wersja dwupaliwowe 1.8L oraz o 140 KM. Wszystko wskazuje ponadto, że będzie to trudny rywal dla nowy Renault Duster Oroch (the pick-up wersję Dacii Duster), Francuska marka zaczyna się w tym miesiącu do sprzedaży na rynkach takich jak Brazylia czy Argentyna. Nie dziwić więc, że wkrótce dowiemy się więcej alternatyw dla tego nowego segmentu „SUP” i to wydaje się być bez wątpienia nabiera kształtu i wyraźny wzrost.