Przyszłość Mercedes Klasy A z silnikami 1.2 i 1.4 benzyna

Downsizing w klasie 2018 benzynaDownsizing w klasie 2018 benzynaDownsizing w klasie 2018 benzynaDownsizing w klasie 2018 benzyna

czwarta generacja Mercedes klasy A, który zostanie zaprezentowany w 2018, zadebiutuje Nowa platforma modułowa, nazwie MFA2, Dla modeli z napędem na przednie koła i poprzecznym układem mechanicznym, opierając się na ich silniki benzynowe do downsizing. W ten sposób, dostęp do 1,6 litra krok 160 bieżącego 102 KM, 180 i 122 KM 156 KM 200 przesunie się do 1,2 i 1,4 litra z kodem wewnętrzny M282. wola cztery cylindry, z bezpośrednim wtryskiem i doładowania z turbosprężarka.

Dzięki porozumieniu pomiędzy Daimler i Renault grup, będzie Renault / Nissan za sojuszu na rzecz rozwoju. Jest to gaz pędny dla wyłącznego użytku poprzecznie, więc nie wydaje się, aby zobaczyć go w klasie C, jeśli jest on dodawany do wszystkich instrumentów pochodnych klasy A, z CLA, GLA, klasa B i przyszłość GLB, który będzie bezpośrednim rywalem Audi Q3 Q2-Audi konkuruje z Mercedes i BMW X1 lodowaty.

Ale nowa Klasa A będzie nie tylko te silniki benzynowe dostępny będzie również nowy 1.6 i 2.0, a także bezpośredni wtrysk i turbo wersja AMG dotrzeć 400 KM maksymalna moc.

Z tych nowych silników o małej pojemności skokowej, Mercedes będzie oferował samochody z mniejsze zużycie, niższy poziom CO2 -fundamentales do zmniejszenia średniego poziomu emisji w całym jego zasięgu, które dodadzą około dziesięciu elektryczny przed końcem 2025 roku oraz Ceny nieco niższe dostępu aby pozyskać nowych klientów.

projekt następnej klasy A, na razie niewiele wiadomo, choć Koncepcja limuzyny zaprezentowany na Shanghai Motor Show 2017 daje nam wyobrażenie. On będzie dzielić wskazówkami z tego prototypu, z grilla Pan American obecnym w najnowszych modeli funkcji gwiazdy.