Renault Clio Grand Tour 2013, wersja stylowy wagon

Renault Clio Grand TourRenault Clio Grand TourRenault Clio Grand Tour

Stopniowo zakres nowego Renault Clio jest zakończona. Oprócz wersji pięciodrzwiowej i ekscytujące nowy wariant sportowy RS z nowym silnikiem 1.6 Turbo 200 KM, teraz kolej na bardziej wszechstronny Clio i szczególnie nadaje się dla rodzin, Clio Grand Tour (lub nieruchomość, w zależności od rynku).

Renault Clio Grand Tour Renault Clio Grand Tour dotrze do salonów europejskich obok marcu. W dziale technicznym, to podkreśla włączenie nowej rodziny silniki energetyczne, łącznie z trzech cylindrów 0,9 Turbo benzyna TCe 90 KM i 1,5 dci napędowy 90 HP są włączone. Zasilanie mechaniczne jest zakończone przez 1,2 benzyny atmosferycznego i 75 KM 1,5 dCi Diesla o mocy 75 KM. Spośród nich, najbardziej wydajne według oficjalnych danych opublikowanych przez podpisanie diamentu jest Energy 1.5 dCi 90 KM, którego średnie zużycie paliwa tylko deklarując 3,2 l / 100 km i poziom 82 g CO2 / km. Rodzaj skrzyni biegów jest manualna pięciobiegowa, ale później również możliwość łączenia niektórych mechaniczny z automatyczną dwusprzęgłową sześciobiegową EDC.

Jak zwykle w tego typu wersjach znajome ciało, nowy Clio Grand Tour znajdą wszechstronne wnętrze której celem maksimum komfortu i przestrzeni dla pasażerów. Francuska marka wyprzedza kilka interesujących faktów, na przykład w przestrzeni ładunkowej tułów. Objętość dostępny w samo z tylnymi siedzeniami rozłożonego 443 litrów, Przestrzeń może wzrosnąć do 1380 litrów Jeśli wspomnianego rzędu siedzeń jest składany. Ponadto, gdy w tym wierszu są pozaginane Renault mówi Clio Grand Tour Oferuje on maksymalną długość Obciążalność 2,48 m.

Niezastosowanie się do zrealizowania specyfiki sprzętu Renault Clio Grand Tour w zależności od rynku, na którym jest on sprzedawany, możemy przewidywać pewne elementy i urządzenia bezpieczeństwa, komfortu, multimedialnych i rozrywkowych całkiem interesujące. Wśród nich, inteligentny centralny zamek z pilotem dla wszystkich wersji, nachylenie urządzenie zacząć pomagać Hill Start, diody LED, Bluetooth hands-free system do telefonów komórkowych, aw niektórych wersjach R-Link System multimedialny z nawigacji i siedem-calowym ekranie dotykowym.

Odkryj wszystkie wiadomości z Genewa Motor Show 2013Renault Clio Grand Tour 2013, wersja stylowy wagon