Renault Espace, wszystkie jego tajemnice. wideo

Renault Espace, wszystkie jego sekretyRenault Espace, wszystkie jego sekretyRenault Espace, wszystkie jego sekretyRenault Espace, wszystkie jego sekrety

piątej generacji Szwajcarski banishes stowarzyszenie pomysłów z minivanów, przynajmniej w jego zewnętrznej estetyki. Więcej prześwit, nie pełny, i szorstka, typowy SUV, zewnętrzny wygląd to cechy dawnego minivana prekursora. radykalna zmiana w wyglądzie Espace doświadczony przez przybywających towarzyszy najnowszych osiągnięć technologicznych w znaku rombu.

Są to wszystkie ulepszenia w stosunku do poprzedniej generacji, którego historia sięga roku 2002. Zapalniczka, Zmniejsza to 250 kg, dzięki nowej architekturze CMF, włączenie aluminiowych drzwi i maskę, poprawia aerodynamikę i osiąga zmniejszenie zużycia o 20 procent dzięki nowy i wydajny 1,6 diesel i benzyna.

Ale jeśli zmiany segmentu Espace jest tylko w wyglądzie zewnętrznym, ponieważ dusza zachowuje swój uniwersalny i elastyczności pojazd urodził się z pierwszej generacji modelu Renault. Star One Touch, który umożliwia dwa tylne rzędy siedzeń składanych za naciśnięciem przycisku, zarówno strony bagażnika i przez R-Link w oknie przeglądarki. Dostępne w wersjach 5 i 7 mandatów, oferuje wiele dodatkowych możliwości zamieszkania, dzięki wzrostowi długości, tylko „złapać” to wysokość, obniżone, wyżsi pasażerowie mogą mieć problem.

Chociaż Renault wspiera i zamówień, nie będzie aż do wiosny, kiedy widzimy pierwsze jednostki na ulicy. Będzie on odstąpić od 30,950 euro, Życie w wersji dCi 130 KM.