IDS Nissan Concept: samochód elektryczny jazdy sam

IDS Nissan Concept: jeżdżę sam i nie zanieczyszczaIDS Nissan Concept: jeżdżę sam i nie zanieczyszczaIDS Nissan Concept: jeżdżę sam i nie zanieczyszczaIDS Nissan Concept: jeżdżę sam i nie zanieczyszcza

Tokio Motor Show 2015 IDS Nissan Concept Jest to jeden z prototypy Najważniejsze 2015 edycji Tokyo Motor Show. Dzięki tej koncepcji, japońska firma przedstawia swoje najnowsze osiągnięcia w dwóch obszarach: napędowe sto procent samochodów elektrycznych i autonomiczny napędowy.

IDS Nissan Concept Jest to nowy wykładnik nowej technologii japońskiej firmy o nazwie Nissan Intelligent Driving. W nim, Nissan obejmuje wszystkie rozwiązania techniczne, które sterowanymi swoich przyszłych samochodów. zgodnie z Prezes Renault-Nissan, Carlos Ghosn, „technologia Nissan Intelligent Driving zwiększa możliwości kierowcy widzieć, myśleć i reagować i zrekompensować ludzkich błędów, które powodują 90% wypadków. Powoduje to, że czas spędzają kierowcy i pasażerów w samochodzie będą bezpieczniejsze, czystsze, bardziej wydajne i bardziej zabawne. "

prototyp Nissan jazdy samochodem sam IDS Concept zmieni koncepcję jazdy, i postara się naśladować styl jazdy i preferencje Użytkownik, nawet gdy kierowca wybrać Pilotowany automatyczny lub pilotowany Napęd. Jeśli kierowca chce naprawdę być częścią doświadczenia jazdy, można wybrać tryb napęd ręczny, gdzie ma ona całkowicie kontrola. Jak to się dzieje, cała sieć czujniki i kamery zapewniają one bezpieczeństwo, ponieważ w przypadku wystąpienia bezpośredniego zagrożenia pomóc kierowcy działa najbezpieczniejszą manewru w tym czasie.

IDS Nissan Concept IDS Nissan Design Concept to kolejne punkty atrakcją tego prototypu. Jest on skonfigurowany jako samochód aspekt sport i kompaktowy korpus 5-drzwiowy o pojemności w swoich wnętrze dla czterech osób. Po wybraniu trybu Pilotowany Napęd, Przestrzeń dostępna wzrasta wewnątrz jak kierownicy chowa się w środku deski rozdzielczej i dużym płaskim ekranem. W tym czasie, Nissan Concept jazdy Samodzielne IDS i spełnia polecenia głosowe i kierowca gesty. Tymczasem cztery fotele można skręcić lekko na siebie, aby ułatwić rozmowę twarzą w twarz między ludźmi, którzy są w przedziale pasażerskim. Z drugiej strony, aby ponownie wybrać tryb napęd ręczny, wynika z tablicy rozdzielczej i koła kierownicy Head-Up Wyświetlanie informacji przewidywane na przedniej szybie naprzeciwko najbardziej istotnych informacji kierowcy.

W specyfikacjach technicznych IDS Nissan Concept Szereg innych wybitnych szczegółów, takich jak niska wysokość (tylko 1,38 m) I wąskie opony (Pomiar 17,5 cm) umieszczonych na końcach korpusu. Jeśli chodzi o to, że został wyprodukowany w całości z włókna węglowego z myślą o zapewnieniu wysokiej odporności i maksymalnej lekkości.

elektryczność jest tym, co napędza IDS Nissan Concept. Ta energia jest przechowywana w sposób bateria wielki pojemność Następna generacja (maksymalnie 60 kWh przechowywanie). Według wstępnych szacunków japońskiej firmy, jeśli okoliczności są idealnymi samochody napędowe wyposażone tej baterii i charakterystyce podobnej do IDS Nissan Concept to dystanse mógł podróżować 600 km. Aby naładować baterię duży, IDS Nissan Concept Również stosuje systemy ładowania samochody elektryczne Najbardziej rewolucyjny w tym względzie, ponieważ proces ten jest bezprzewodowy (Lub indukcja).