Toyota RAV4 Adventure, SUV dla zapracowanych rodzin

Toyota RAV4 Adventure, z obrazem więcej CamperaToyota RAV4 Adventure, z obrazem więcej CamperaToyota RAV4 Adventure, z obrazem więcej CamperaToyota RAV4 Adventure, z obrazem więcej Campera

Jeśli lubisz Toyota RAV4 ale brakowało jednego więcej Campera obraz, Nie należy zapominać o nowościach, że to SUV przedstawiła japońskiej marki w salon Chicago. Jest to Toyota RAV4 Adventure, utalentowanym wersję poziomie specjalne wykończenie skierowany do osób poszukujących większego kontaktu z naturą w weekendy lub szukać modelu, który odpowiada Twoim hobby sportowych.

Toyota RAV4 Adventure: z ogrodzenia i opony 18 ''

To nie będzie konkurować na nalotu, ale Toyota RAV4 Adventure jest lepiej przygotowany do poruszania się z dala od asfaltowych Dzięki pakiet estetyczny które podkreślają czarnej felgi aluminiowe 18 cali z konkretnego projektu i oponami 235/55 i Zabezpieczenia metaliczny kolor Ciało wzmacniających podwozie w obszarze przedniego i tylnego zderzaka obu stronach. czarne wykończenie również rozciąga się do relingów dachowych i osłon z głównych reflektorów i mgły.

Toyota RAV4 Adventure wyposażony również dekoracyjną opaskę na kapturze i nosi Dostosuj logo „Adventure” na tylnej klapie. Jest on dostępny z napęd na koła przednie, samoblokujący mechanizm różnicowy, lub Napęd na cztery koła. W obydwu wersjach jest standardem specjalnego zestawu, o bardziej zaawansowanych wzmocnień grzejnika w układzie chłodzenia i konkretnego oleju silnika i przekładni. dostępny Specjalna funkcja trailer, nachylenie zacząć pomagać kontrolę i zjazdy.

Toyota RAV4 AdventureToyota RAV4 Adventure: Personalizacja wnętrz

Toyota zakłada również coś, co zwiększa prześwit nadwozia RAV4 Adventure, ale bez określenia w jaki sposób. Wewnątrz zastosowano również specyficzny garnizon, łatwe czyszczenie myszy zaprojektowane do użytku w każdych warunkach pogodowych, ozdobione logiem tej wersji Listwy progowe drzwi i wylot 120 woltów w przestrzeni ładunkowej.

Toyota RAV4 Adventure powinny być do sprzedaży we wrześniu, chociaż rynki, że nie będzie szczegółowo, albo powiedzieć, czy bardziej zielona wersja Hybrid RAV4, skorzystają ze specjalnym wykończeniem Adventure.