2017 Volkswagen Beetle: Nowe życie dla Garbusa

Volkswagen Beetle 2017, nowe życieVolkswagen Beetle 2017, nowe życieVolkswagen Beetle 2017, nowe życieVolkswagen Beetle 2017, nowe życie

Ostatnim Volkswagen Beetle, jak znamy ją dzisiaj, przyszedł na rynku w 2012. Teraz cztery lata później, znany jako „Beetle” jest aktualizowana w wersjach zamknięte i Cabrio Cabrio. Zmiany nie są duże, a jedynie pewne akcenty estetyczne Nadwozie i przedziału pasażerskiego, Zmiany w sprzęcie i bez żadnych zmian w zakresie mechanicznym.

Zatem odnowiona Volkswagen Beetle prezentuje nowe zderzaki przednie i tylne, zaciemnione reflektory, nowe wzory kół (17 i 18 cali) i nowy odpowietrznik na masce w sportową wykończenia, znany jako „R-Line”. w wnętrze, jaśniejsze instrumenty panelowe, nowe elementy dekoracyjne i co jest klasycznym w Beetle, nowe opcje wyodrębniania samochodu. Aby to wszystko dodaje nowa tapicerka i estetyczne opakowania Oni łącznej bardziej kolorowe przedziału pasażerskiego.

Volkswagen Beetle 2017

Jeśli chodzi o sprzęt dotyczy, zakres zaktualizowanego „Beetle” odbiera zmiany: „Podstawowe”, „Projekt” i „R-linia” będzie podstawowe linie niemieckiego sprzętu samochodowego. zielony „Metallic Bottle” i biały „Srebrny Metallic”: VW Beetle „podstawowe” oraz dwa nowe kolory nadwozia „wzór” są włączone. Linia obejmuje różne sportier zderzaki, zagłówki i specyficzną kierownicę, logo R-Line, ...

Volkswagen Beetle ma opcjonalny pakiet sportowy wnętrze zwane również „R-Line” i inne trzy specjalne wykończenia: 'Denim', z ciałem w niebieskiej „” przypominające stonewashed metaliczny kolor dżinsy i 17-calowe koła; 'Exclusive', Najbardziej charakterystyczną serii ozdobnych, elementy aluminiowe i skóry „Nappa” w kabinie; i 'ALLSTAR', opcja już wiedzieliśmy, z charakterystycznymi, w pełni wyposażonych w standardzie (dwustrefowej klimatyzacji, Navigator, 17-calowe koła, ...).

Volkswagen Beetle 2017

Możesz być także zainteresowany

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

Volkswagen Beetle: 70 lat ikoną drogi