Range Rover Evoque Black Design Pack, do kwietnia 2013 roku

Range Rover Evoque czarny design packRange Rover Evoque czarny design packRange Rover Evoque czarny design packRange Rover Evoque czarny design pack

land Rover rozpocznie się w kwietniu tego roku 2013 nowa 'Black design pack', pakiet sprzętu, który będzie wyłącznym do mety „Dynamiczne” model Range Rover Evoque.

Range Rover Evoque Black Design Pack, do kwietnia 2013 rokuTen „zestaw” obejmuje koła 20 cali dziewięć Radia, przyciemnione reflektory-w tym antiniebla- logo „Range Rover” w kolorze czarnym na przedniej i tylnej części, „spoiler” z powrotem i końcówki rur wydechowych w kolorze czarnym.

W „dynamicznych” wykończenie pozwala wybrać pomiędzy silnikiem benzynowym modelu 2.0L Si4 240 KM z lub pięciodrzwiowego coupe ciała i kilka diesel, podtrzymywania śruby napędowej 2.2L w wersjach ED4, TD4 i SD4 spośród 150 i 190 KM, również wybrać pomiędzy coupe ciała lub hatchback. Wszystkie takie wersje według wykończenie i motoryzacji można wybrać z ręcznym lub automatycznym transmisji (zarówno sześciobiegową) i variantas 4x2 i 4x4.

Od kwietnia można kupić ten "czarny design Edition Range Rover Evoque, który w swojej wykończenia„dynamiczne”, można nabyć w wersji konwencjonalnej 44,670 euro Silnik wysokoprężny z 2.2l DI4, 4x2 i instrukcji.

Land Rover nie ogłosił jeszcze dodatkowe koszty oznaczać będzie włączenie tego „pakiet” special.