DS 4S: kompaktowy, premia i egzotyczne

DS 4S, tylko na rynek chińskiDS 4S, tylko na rynek chińskiDS 4S, tylko na rynek chińskiDS 4S, tylko na rynek chiński

Aż Beijing Motor Show w tym roku, w poniedziałek 25 otwarty, DS sprzedawane w Chiński rynek jej fryzjerskie DS 5 Citroën DS5 LS i SUV DS 6. Chiny stają się coraz ważniejsze w celach francuskiej marki premium, do tego stopnia, co stanowi obecnie 20 procent jego globalnej sprzedaży i mają Fabryka w azjatyckim gigantem (konkretnie w mieście Shenzhen).

To właśnie w tych obiektach, uprzedzenie we Francji, gdzie będzie produkować DS 4S, nowy kompaktowy DS będzie sprzedawać wyłącznie na rynek chiński. Nie należy mylić tego z DS 4 widzimy na naszych drogach, ponieważ estetycznie ma niewiele „nasz” DS4 środków 4,28 m długości, przez Chiński DS 4.44 metry 4S (C4 wynoszą 4,32 m).

DS 4S

estetycznie, tylko dzieli Grill „Wings” DS z przodu, typowe dla wszystkich DS samochodów i reflektorów, z ledes- technologii są bardzo podobne. Reszta, nic nie robić. Spójrz na bardziej „normalnych” i podobnych tylnych drzwiach, który posiada Citroen C4 że określone drzwi ma DS 4 Europejska.

z ekskluzywny czerwony „Ciemny Ogień” przedstawiony na nowych DS 4S w Pekinie, realizujemy również Unikalna konstrukcja tylnych świateł. Mówiąc dzień wnętrze, To urządzenie wysyła także czerwony na desce rozdzielczej i panelach drzwiowych, pełna skóra, i miejsc, z ekskluzywna tapicerka zwany „bransoletki”. co do łączność, DS zapowiada się na 24 różnych możliwości technologicznych w ramach systemu „DS Połącz”.

Wreszcie, w część mechaniczna, nowe DS 4S będzie dostępny w trzy warianty innym benzyny: The tricilíndrico PureTech, który przychodzi do Chin po raz pierwszy w tym modelu w wersji 130 KM; oraz dwa warianty THP 160 i 200 KM, EAT6 wiąże się z automatycznym systemem nowej generacji z „Zatrzymaj&Zacznij”.

DS 4S

Możesz być także zainteresowany

Niebieski Opera DS 4, ograniczona kolorystyka

3 DS Performance, sportiest DS

Aby przetestować nowy DS 3 1.2 130 KM 6V PureTech