Nissan Murano Hybrid, nowy hybrydowy rozjazd do Chin

Nissan Murano HybridNissan Murano HybridNissan Murano HybridNissan Murano Hybrid

Doświadczenie producenta Nissan w dziedzinie mieszańce Jest on szczególnie znany ze swojej luksusowej marki, Infiniti. Teraz jest Nissan, który sam w sobie postawić ponownie wyposażyć ich pojazdów jeden z nich skuteczne mechaniczne: Nowy Murano Hybrid, Prapremiera w firmie Shanghai Motor Show 2015 Nissan Lannia.

Na podstawie trzeciej generacji „zwrotnicy” Japonii, który trafił do sprzedaży pod koniec ubiegłego roku 2014, nowa wersja hybrydowa kombajnów 2,5 silnik benzynowy doładowaniem czterocylindrowy 250 KM 33,5 mkg, z mały silnik elektryczny, który zapewnia dodatkowo 15 kW (20 KM). Jest to ten sam silnik hybrydowy ciepła dom, Hybrid Infiniti QX60.

Nissan Murano Hybrid

Hybryda mechaniczny jest połączona z Akumulator litowo-jonowy przez bezstopniową CVT transmisji a systemem Inteligentny podwójny pazurPierwszy sprzęgłowy znajduje się między silnikiem benzynowym i elektrycznych, a drugi między tą ostatnią a przekładnią. Chociaż nie dał osiągi, pasemka Nissan wydajność mechanicznego hybryda „równoważne 3.5L V6” i w tym samym czasie, z efektywność podobnego do silnika zaledwie 2,0 litra.

Oczekuje się, że nowy Nissan Murano Hybrid dotrzeć dealerów marki w Chiny latem tego roku. Chociaż nie potwierdziły przybycie do innych rynków, oczekuje się, że nowa „rozjazd” hybrydowy japoński ziemia, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych.