Citroen DS Boska, przesunąć DS4

Citroen DS Boska DS4 to klejnotCitroen DS Boska DS4 to klejnotCitroen DS Boska DS4 to klejnotCitroen DS Boska DS4 to klejnot

Mamy do czynienia z kompaktowe 4.21 m (6 centymetrów mniejszy niż prąd DS4), który wyróżnia się przede wszystkim przez duża szerokość -1,98 m szerokości (+17 cm) - i bardzo zmniejszona wysokość-1,35 m (17 cm) -, który poprawia dynamiczne i muskulaturę montażu, i które daje kierowcy położenie jazdy równo z asfaltem.

W projektowaniu, przednia będzie przestrzegać wskazań ustalonych przez DS6 i DS 5LS, Bardziej mięśniowo kanciasty powietrza. Ta sekcja podkreśla potężne felgi aluminiowe 20 cali -z pływającą radia, które nie są dołączone do centrum i Kołowe konfiguracja dach, z estetycznego przypominające łuski gada i gra kontrastów, aby dać światło do wnętrza i świecić na zewnątrz.


luksusowy wszędzie

Wewnątrz kabiny, to był ostrożny w najdrobniejszych szczegółach i luksusowych i wyłączności stać bohaterów. Konsola środkowa z inspirującym wzorem w postaci kręgosłupa, Jest on pokryty białe złoto, szczególnych kontroli, ozdobione rzeźbionymi kamieniami i jak zegar cyfrowy na konturze włożeniu czarnego granitu z odcieniami złota. W tym samym czasie i nie mniej uderzające, znajdziemy prostokątny kierownica że zgodnie Citroen „antycypuje jazdy odczucia niepublikowane”.

Uderzające ogromny wielofunkcyjny wyświetlacz, znajdującego się w górnej konsoli, zwalniając miejsce na desce rozdzielczej i zastępuje lusterko wsteczne, ponieważ zapewnia widok z tyłu. Dodatkowo, każdy dodatkowy ekran fizyczna jest zastąpiony przez wirtualny wyświetlacz na przedniej szybie queproyecta istotne dane dotyczące jazdy

tapicerka Seat przyłącza się również partia i wyłączności są przytaczamy dosłownie 'anilina skóra Wyjątkowa jakość, starannie wybranych i specjalnie opalona przez Seton garbarni z możliwością białego złota wstawkami. Ponadto współpracuje z luksusowych marek, takich jak Swarovski -cristales- lub Lesage -bordados-. Nie ma nic.

Ale to nie wszystko. Do konfiguracji i dostosowywania Możliwości są bardzo duże. W rzeczywistości, deskę rozdzielczą i boczki drzwi można wymienić w ciągu 15 minut i można zdecydować trzy pokoje lub różne modyfikacje „mężczyzna” Paris Chic „lub” Fatale punk „wyrażając odpowiednio prostota, wyrafinowanie lub Rebeldia.

Mechanicznie, Boska DS wyposaża 1.6 THP turbo benzynowy z bezpośrednim wtryskiem 270 KM i maksymalny moment obrotowy 33,9 mkg pomiędzy 1900 a 5500 obrotów na minutę. Euro6 zgodny i emituje tylko 145 g / km CO2.

Boski DS debiutuje w Chantilly Concours d'Elegance w niedzielę 7 września 2014 roku i będzie zobaczyć w Paris Motor Show.