Ceny Lexus NX, kompaktowy SUV marki

Ceny Lexus NXCeny Lexus NXCeny Lexus NXCeny Lexus NX

NX to kompaktowy SUV Lexus 4,63 m Largo - środki znajdować się tuż poniżej RX. Według szacunków marki w Hiszpanii i pierwszego pełnego roku, który jest na sprzedaż -2015- zakończy niektóre 1200 sprzedanych sztuk, tak że będą stanowić trzon gamy Lexusa ze średnią CT200h i IS sedan.

Zaczęliśmy z hybrydą

Lexus NXNX będzie, co do zasady, animowane tylko hybrydowy układ napędowy; chociaż oczekuje się, aby rozpocząć rok -February, probably- Ponadto oczekiwać czysto termicznej wersja z 2-litrowy silnik benzynowy 238 KM doładowaniem wydajnością.

Hybryda osiąga 197 KM i jego propelent spalinowy samo 2,5 cykl Lexus Atkinson został za pomocą, na przykład, w IS300h. Ponadto ta wersja NX300h zawsze ma elektryczny silnik 143 KM, który w połączeniu z benzyną pod maską. Jest też drugi, również -To elektryczne, 68 KM, do przesuwania tylnych kół w wersji 4WD, choć ostateczna moc obu układów napędowych jest dokładnie taka sama jak 2WD i wydajności funkcji w obu, TOO: przyspieszenie od 0 do 100 km / hw 9,3 s.

Średnie spożycie NX300h 2WD 5,1 l / 100 km, równoważne 118 g / km CO2; natomiast trakcja wersje na wszystkie cztery koła Szacuje się znajdować około 0,2 l / 100 km.

Lexus NXTen hybrydowy SUV Będziesz miał pięciu wersjach wyposażenia. Dwa początkowe, Corporate and Eco być łączone tylko z napędem na przednie koła; podczas pierwszej trójce, Wykonawczy, Luksusowe i F Sport, zrobi się wyłącznie z napędem na wszystkie koła, czyli będą mieć ten dodatkowy silnik na tylnej osi układu napędowego podobnego do RX450H.

najniższa cena, 38,300 euro, będzie Eco, i felg 17"Diody, autoretraibles lusterka zewnętrzne lub dwóch stref kontroli klimatu.

Kolejny poziom, Korporacyjnych, 40,200 euro, Będzie on skierowany specjalnie do flot i dodać wyświetlacz 8", Wejście USB do stereo, czujnik deszczu, światła tylne widoku kamery lub mogą być włączone jako przeglądarce opcji.

w Wykonawczy, który to poziom, na którym Lexus spodziewa się wzrostu popytu i kosztuje 46,700 euro; Dodaje się go do góry skóry tapicerki, stop i 18", Reflektory ksenonowe, System Smart Entry sprawia, że ​​niepotrzebne klucz do dostępu lub indukcyjną - dla korby bezprzewodową ładowarkę do telefonów komórkowych. Tutaj będzie opcjach przeglądarki, sterowanie prędkością przelotową radaru i stanie pracować nawet w korkach lub czujniki parkowania.

F Sport, tym bardziej Racing

Lexus NXF Sport i prezentuje zróżnicowany obraz dotyczące innych NX300h dzięki, na przykład konkretny grill lub aranżacja wnętrza, ale także ksenonowa na krótkie i długie, sportowe fotele obite miejsce inne niż skóry wykonawczego, kontrola prędkości oraz inteligentny tempomat seryjny lub zawieszenie adaptive -AVS w terminologii podobny do wykonywa- prowadzenia Lexus IS, w stanie zmieniać zarówno bufory pracować jako sprężyny, a jednocześnie kierunek bardziej bezpośredni. Ta wersja posiada również amortyzatory wydajność, amortyzatory znajdujące się między prętami łączącymi dwie filiżanki przedniego zawieszenia lub między dwoma tylnymi kołami stabilizującymi margines -Na, które również HAS- i ograniczenia ruchów ciała. Lexus NX300h F Sport będzie kosztował 55,900 euro.

Nad nimi w urządzenia dostarczającego tylko będzie Luksusowy. Do 64.500 euro Te wersje przynieść co ołów w standardzie Executive, specyficzny skóra, elektryczne fotele z przodu i ogrzewane, A HUD do uzupełnienia oprzyrządowania przy kapturze za kierownicą, system kamer, które daje wgląd 360 stopni wokół samochodu nawet z kamerą na froncie, że na skrzyżowaniach, a przeglądarka przynosi 180º- bardziej wyrafinowane. Również systemy pomocnicze, takie jak jazda światłami adaptacyjnymi lub który ostrzega przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu na.

NX300h są również wyposażone w czujnik pojazdu w martwym polu naszego pojazdu, na przykład.

Nowy Lexus SUV Osiąga ustępstw pod koniec października, chociaż, czy można je zamówić. Aby ułatwić ich marka znajdą co zapowiada się spektakularny Narzędzie wirtualna rzeczywistość stworzona przez Oculus Rift i obracany przez ogłoszeniodawców z końcem tego miesiąca. Twoim zadaniem nie będzie w stanie pokazać inny sprzęt lub wykończone tylko; ale również symulować test w miejskim otoczeniu pojazdu.