Toyota C-HR Rozpoczęcie Edition: spośród wszystkich jednostek

Toyota C-HR Rozpoczęcie edycji, 200 sztuk sprzedanych w ciągu miesiącaToyota C-HR Rozpoczęcie edycji, 200 sztuk sprzedanych w ciągu miesiącaToyota C-HR Rozpoczęcie edycji, 200 sztuk sprzedanych w ciągu miesiącaToyota C-HR Rozpoczęcie edycji, 200 sztuk sprzedanych w ciągu miesiąca

Toyota sprzedała w jednym miesiącu 200 jednostek Toyota C-HR Rozpoczęcie Edition który został wprowadzony do obrotu przez Internet -through postaci i przewidywanie 500 euro i gastronomicznego centrum Platejami znajduje się w Madrycie, gdzie pozostaje narażona SUV Toyota C-HR. W tej przestrzeni, Toyota To stworzyło pokaz audiowizualny nazwie Doświadczenie C-HR przez Toyotę, gdzie DJ gracze z wideo odwzorowania show, w którym zdjęcia o skomplikowanych powierzchniach są przewidywane.

W dodatku do tego miejsca włączone Toyota, zwrotnicy Toyota C HR Może być również wydany za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej marki, poprzez „wirtualną”, wraz z hybrydowym zakresie Toyota Auris, Toyota Yaris hybrydowy, Toyota RAV4 i Toyota Verso.

Toyota C-hr 'Uruchom Edition' To może być uznane za elementy specjalnego wyposażenia, które dają Toyota kompaktowy SUV ekskluzywny wygląd. cechy felgi aluminiowe 18 cali matowy czarny, szare wypraski w dolnym obszarze powierzchnią ściany bocznej i tapicerki niebieski szwy, oraz charakterystyczne „Wprowadzenie Edition” znajdują się w różnych częściach samochodu. Tymczasem ciało Toyota C-hr 'Uruchom Edition' to jest bicolor, szare i czarne sufitu. Jego wyposażenia standardowego należą takie elementy, jak 7 poduszek powietrznych, centralny zamek wjazdu i start, podgrzewane fotele, asystent ruszania pod górę Hill-start Assist Control (HAC) -, dwustrefową klimatyzację, adaptive cruise control -Adaptive Cruise Control (ACC)-, zaciemnione szyby tylne, reflektory Full LED, JBL Premium system audio i kierownicy wielofunkcyjnej obite skórą z regulacją wysokości i głębokości - lekkie i czujniki deszczu, zaawansowany system parkowania -Prosty Assist Inteligentny Park (SIPA) pomagać. system Toyota Bezpieczeństwo Sense, tymczasem, obejmuje różne systemy bezpieczeństwa, takie jak System przedzderzeniowej Detektor pieszych, ostrzeżenie o pasach mimowolne zmiany, Highbeam, wykrywanie obiektów w ślepej plamki i sygnałów drogowych uznania.

Co do silnika, Toyota C-hr 'Uruchom Edition' wykorzystuje Toyota Hybrid systemu z mocą 122 KM Osiągnięcie tak zatwierdziła średnie zużycie 3,9 l / 100 km. Najbardziej wydajne wersja zakresie Toyota C-HR, obdarzone mniej sprzętu i różnych rozmiarów opon, homologowany 3,6 l / 100 km.

Możesz być także zainteresowany:

Toyota C-HR Rozpoczęcie Edition, cena do Hiszpanii

Toyota C-HR, trzeba wiedzieć, nowy japoński SUV

Toyota Mirai, przeanalizuje jak wygląda pierwsza seria samochodów wodoru