Harmonogram samochód i nowy SUV Volkswagena w 2017 roku

Nowe samochody i SUV VW w 2017 roku na zdjęciachNowe samochody i SUV VW w 2017 roku na zdjęciachNowe samochody i SUV VW w 2017 roku na zdjęciachNowe samochody i SUV VW w 2017 roku na zdjęciach

bardzo intensywna reklama roku Volkswagen z Uwalnianie wielu nowych samochodów osobowych i SUV. z wrzesień 2015 i na początku 2016, wiodącego producenta, nazwy główną międzynarodowej grupy motoryzacyjnej, zostały spryskane wszystkie cele Emisje wysokoprężne oszustwo -lub Dieselgate-. Aby ożywić reputację i pozostanie największym firma samochodowa na świecie (według danych 2016, Grupa Volkswagen doprowadził światowym rankingu sprzedaży samochodów na przodzie grupy Toyota), co lepszego sposobu na rozpoczęcie agresywna ofensywa nowych samochodów osobowych i SUV.

podczas Volkswagen coroczne spotkanie jej siedziba Wolfsburg (Niemcy), niektórzy z liderów firmy szczegółowość Mapa drogowa do naśladowania dla wszystkich 2017 z określonymi datami, które wskazało rozpoczęcie produkcji nowych samochodów. Jak można zobaczyć poniżej, SUV Stanowią one jeden z filarami w strategia z Volkswagen w tym 2017.

VW AtlasNowy SUV Volkswagena w 2017 roku

w tym roku 2017 Zaczął Volkswagen z premierą Atlas, a Luksusowy SUV i duże (7 pasażerów wewnątrz), które mogłyby spełnić Detroit Auto Show i początkowo będzie sprzedawany w krajach Region NAR (North American Region, czyli Meksyk, USA i Kanada).

Kilka tygodni później, debiutancki Tiguan Allspace lub, innymi słowy, "Tiguan XL" z wewnętrzną pojemność 7 pasażerów. to SUV To już się rozpoczął produkcję i nie przyjdzie do naszego rynku, dopóki po lecie.

Następnym i oczekiwany model tego typu Volkswagen który trafi na rynek jest T-Roc, model, które należy uwzględnić w segmencie Miejski SUV lub mały i zostanie on zbudowany pod metod budowlanych A0 poprzeczna modularna platforma MQB. W sierpniu 2017 roku poznamy najważniejsze dane i rozpocząć produkcję. w Frankfurt Auto Show średni wrzesień oficjalnie zwolniony, a jego merchandising rozpocznie się w listopad.

ostatnia SUV z Volkswagen spotykamy się w 2017 Będzie to nowa generacja Touarega. Poprawiono w kalendarzu listopad, w którym momencie będziemy znać każdy szczegół, a także w tym czasie rozpocząć produkcję. Po przyjeździe do rynku europejskiego powinny być produkowane jeszcze w tym roku lub już się rozpoczęła 2018.

VW ArteonVolkswagen nowych samochodów w 2017 roku

Volkswagen Arteon Jest to jeden z najważniejszych wydań niemieckiej firmy w 2017 roku udało nam się spróbować w marcu, a jego przybycie w hiszpańskich dealerów planowane jest na czerwiec. W gamie niemieckiego producenta zajmie miejsce wyżej Passat CC i Phaeton, to znaczy, etap będzie powyżej prąd Passat.

Nowa generacja Volkswagena Polo jest jednym z największych zakładów niemieckiej firmy do roku 2017. W czerwcu poznamy swoje wytyczne, zostanie oficjalnie zaprezentowany na Frankfurt Auto Show i zaczną być sprzedawane w ciągu najbliższych jesień. Przez konstrukcji i technologii na pokładzie, To nowe Polo jest coraz bliżej Golf.

Volkswagen Phideon GTE (wtyczka hybrydowy) Spotykamy się w sierpniu Nowy VW Jetta, który ukaże się w grudniu i początkowo być sprzedawane tylko w krajach regionu NAR, kompletne kalendarzowego z Volkswagen samochody biorące udział w tym 2017 roku.

Kalendarz samochodów i SUV nowy Volkswagen w 2017 roku

- Volkswagen Atlas: Teraz dostępny (tylko na niektórych rynkach)

- Volkswagen up! PA: obecnie dostępne (tylko w niektórych krajach)

- Volkswagen Arteon: Marzec (produkcja) / czerwiec (marketing)

- Volkswagen Polo: Czerwiec (produkcja) / spadek (marketing)

- Volkswagen Tiguan AllspacePo lecie (marketing)

- Volkswagen T-Roc: August (początek produkcji) / listopad (marketing)

- Volkswagen Phideon PHEV: August (produkcja)

- Volkswagen Virtus: Listopad

- Volkswagen TouaregListopad (początek produkcji)

- Volkswagen Jetta: Grudzień