Nowe Volvo XC90 2015: oczekiwany

Volvo XC90 2015 oficjalne zdjęciaVolvo XC90 2015 oficjalne zdjęciaVolvo XC90 2015 oficjalne zdjęciaVolvo XC90 2015 oficjalne zdjęcia

Volvo podjęło wiele całkowicie zreorganizować jego XC90 ale, jak można sobie wyobrazić, wszystko ma wytłumaczenie: Platforma modułowa. Na rynku od 2002 roku, XC90 urodzony jako model bardzo dobrze przemyślane i wyprzedzał swoje czasy, że stał się połączyć wnętrze z miejscami dla siedmiu osób z umiejętnościami SUV napęd na wszystkie koła, bardziej lub mniej atrakcyjne luksusowe wnętrze, estetyka i bardziej konkurencyjne niż ich rywale cenie premium. Zgodnie z logiką, odnowa powinna mieć miejsce w 2009 lub 2010 roku, najpóźniej jednak Volvo zanurzono w poważnych zmian strukturalnych który doprowadził go trochę więcej niż cztery lata i zmuszony wydać około 11.000 milionów dolarów, aby coś tak ważnego dzisiaj modułowej produkcji.

w volvo To się nazywa SPA (Scalable Architecture produktów) i XC90 Ma zaszczyt bycia Pierwszy model szwedzkiej marki w premierze. Stamtąd będzie on realizowany w innych nowo utworzonych modeli. Korzyści tego rodzaju produkcji (to nazywane VW MQB) nie wpływa na możliwości łączenia różnych elementów, takich, że XC90 mogą teraz skorzystać z różnych konfiguracjach dotychczas nie do pomyślenia, jak różnych konfiguracjach nadwozia lub podwozia i szerszych wybiegu lub trakcyjnych wnętrz i mechanicznych, między innymi.

Volvo XC90 2015Ale skupmy się na samym modelu, który wygląda równie interesujące, jak powiedziano nam. Pochodzi z lżejsze i sztywne podwozie, zakładając mieć 90 procent swoich zupełnie nowych elementów. podtrzymuje swoje Zdolność do siedmiu osób, drugi rząd składa się z trzech oddzielnych siedzeń regulacja wzdłużna Aby skonfigurować wewnętrzną przestrzeń w zależności od potrzeb. Trzeci rząd siedzeń i pozostaje chowany Po zapisaniu liści Bagażnik całkowicie płaskie tło, z tą różnicą, że pozwala teraz może usiąść na nim dorośli do 1,70 m wysoki komfort. Sam Volvo twierdzi, że zaprojektował najbardziej luksusowe wnętrze, które jest zamontowane na Volvo. wykorzystuje materiały "szlachta" i jak widać na zdjęciach, wygląda elegancko projekt.

W centrum konsoli przyciski zostały usunięte, zostały one zastąpione przez typ ekranu dotykowego tabletu z której można konfigurować i zarządzać praktycznie wszystkie funkcje pojazdu, kompletne połączenie z urządzeniami z systemem Android lub Apple. Siedzenia zostały zaprojektowane od podstaw i pochodzą ze standardową regulacją boczną i opcjonalne podgrzewane i wentylowane. Trzeci rząd ma teraz własną kontrolę klimatyzacji, który, nawiasem mówiąc, dodaje nowy system oczyszczania powietrza, w oparciu o zdolność filtrowania cząstek pyłku lub zanieczyszczeń znacznie bardziej wydajny i skuteczny. Wszystko to dodaje Volvo XC90 w wszystkie jego technologia stosowana do zabezpieczenia aktywne i pasywne, z najnowszej ewolucji systemów już wiemy dzięki nowej gospodarki elektronicznej znacznie szybszy i bardziej zwarty niż wcześniej.

Volvo XC90 2015I silniki?

Nowe zastosowania XC90 Nowa rodzina silników Volvo, dużo bardziej wydajny i skuteczny, który opiera całą swoją architekturę w sposób sam silnik czterech cylindrów i dwa litry benzyny i oleju napędowego ale z różnymi systemami doładowania do zabawy dla szerokiego zakresu uprawnień. W benzynie mamy T5, wyposażona w turbo, 245 koni, T6, z kompresorem i turbosprężarką, 320 KM i T8, klejnotem w Volvo. Jest to wtyczka hybrydowy ogłasza połączone wyjście 400 koni i moment obrotowy 65,3 MKG przy średniej emisji 60 g / km. Wykorzystuje bazę T6, który napędza przednie koła, co zwiększa silnik elektryczny 80 KM z tyłu. Ma w pełni elektryczny zasięg 40 km. Nowa architektura rama łączy część elektryczną bez szkody pień przestrzeń wewnątrz. Diesel początkowo prezentuje D4 i D5, pierwszy z pojedynczym turbo, 190 KM a średnie zużycie paliwa 5 l / 100 km i drugi Twin Turbo, 225 koni oraz urzędnik średnie wydatki 6 l / 100 km.