Buick Avista, możliwy nowy Opel Calibra w zasięgu wzroku?

Buick Avista Czy przewidywać nowy Opel Calibra?Buick Avista Czy przewidywać nowy Opel Calibra?Buick Avista Czy przewidywać nowy Opel Calibra?Buick Avista Czy przewidywać nowy Opel Calibra?

W minionym Sali Detroit nie jest pomijany dla tych blisko Starego Kontynentu Buick Avista, koncepcja amerykańskiej marki Buick zintegrowany ogólny silniki który pokazał, jak byłoby wielkim hipotetyczny coupé.

I to, że w tych częściach młyn plotka z tyłu nowego dużego coupe do szeregów Opla ponieważ istnieją Calibra 80/90 lat ubiegłego wieku opuścił nas. Jasne jest, że Buick będzie podniesiony z Avista wystawienie nowego dużego coupe. A tym samym na Europa wziąć uszczelkę Opel i zostanie zmieniona o nazwie silnego projektu w historii marki na naszym kontynencie, nie będzie tylko jeden krok.

Tymczasem, możemy odtworzyć tylko oglądanie Buick Avista. Jego wzrok zwraca uwagę na latarnie i sześciokątny krata. Z przodu ma lotka niższy z włókna węglowego i zderzak, który integruje grill sześciokątny typu plaster miodu. Poziomo, że Buick Avista znany z jego muskularne nadkola, jego krótki zwis i ogromne szprychy aluminium obrzeże 5 20 cali.

Wewnątrz konstrukcji awangardowego Avista odzwierciedlenie w obraz z Urządzenia cyfrowe, który dopełnia ogromny konsola środkowa również informacja cyfrowa, do kontroli klimatyzacja, radio, łączność i innych dziedzinach.

w Buick Avista tam jest miejsce dla czterech pasażerów, którzy mają ściśle indywidualne fotele. Inne funkcje obejmują dach panoramiczny z szkło, system anulowanie z hałas i oczyszczacze z powietrze jonowy aromatyczny z funkcjonować zgodnie komunikuje buickiem.

znak kurtka Mówił także o intencjach Buick Avista konfiguracja mechaniczna wybrany engine benzyna V6 biturbo z 3,0 litrów, z 400 konie z moc, zarządzany przez pole zmiany automatyczny z osiem-speed. Nie bez kompromisu środowiska, silnik ma Avista Stop-start oraz system dezaktywacji cylindrów.

Możesz być także zainteresowany:

Druga nowość z Detroit 2016

Pierwszy samochód, który krąży w Detroit

Buick Envision: konkurent dla Audi Q5 i BMW X3