Nowy Mercedes klasy B 2015 wersja elektryczna

Mercedes Klasa B 2015Mercedes Klasa B 2015Mercedes Klasa B 2015Mercedes Klasa B 2015

Mercedes-Benz Kontry przed wprowadzeniem nowego BMW Serii 2 Tourer z aktualizacja jego mały minivan, Klasa B 2015. Pierwsze jednostki „restyling” tego modelu będzie dostępny Koniec października i na początku listopada, według rynkach.

Po raz pierwszy wprowadzony pod koniec 2011 roku ( obecna generacja, drugi), główne zmiany Nowy Mercedes klasy B 2015 musi je znaleźć w swojej zewnętrzne i aranżacja wnętrz, jego oferta mechaniczny -który podkreśla dostępność Wariant stuprocentowo elektryczny napęd elektryczny- i elementy dostępne w danym sprzęt.

W rozdziale estetycznym, Mercedes Klasa B 2015 Jest oferowany z nowym Doprowadziły reflektory typu (Niedostępne w obu benzyny bi-fuel i gazu ziemnego lub wersji elektryczny napęd elektryczny), A paragolpes i osłona chłodnicy Nowa ustawa. Wewnątrz wszystkie wersje zawierają: ekran Informacje multimedia, nawigacja i rozrywka 8 cali, Plus nowe oświetlenie i detale dekoracyjne, które będą się różnić w zależności sprzęt do wykańczania poziom wybrany -Styl miejski i Linia AMG-.

Mercedes Klasa B 2015W kategoriach podwozie, Podkreślono w AMG wersja Linii klasy B 2015 połączenie części zawiesiny które obniżają wysokość ciała w stosunku do ziemi i nowego typu adres nazwie Bezpośredni Steer, To, według podpisem gwiazdy, z bardziej bezpośredniego i szybkiego reagowania. Rodzaj trakcji dla wszystkich wersji pozostanie prowadzić, chociaż niektóre warianty mogą być wybrane z AWD 4Matic.

Do 8 Opcje mechaniczne

oferta mechaniczny Mercedes Klasa B 2015 Będzie się zmieniać. Dla tych, którzy preferują benzyna, Można wybrać trzy silniki: the B 200 122 KM, B 220 184 KM i B 250 211 KM. Z drugiej strony, dla tych, którzy kochają diesel, Ten minivan może wybrać wersje B 180 CDI 109PS, B 200 CDI 136 KM i B 220 CDI 170 KM.

Mercedes Klasa B 2015 Będzie on również w wersjach mechanicznych z czystych ekologicznych i bardziej wydajnych barwników, na przykład, Wariant dwupaliwowe benzyny i gazu ziemnego 156 KM i, oczywiście, B Napęd elektryczny stuprocentowo elektryczny z silnikiem, który daje 180 KM (Ta ostatnia wersja dostępna od stycznia 2015). ten wariant Napęd elektryczny Ma Zdolność pakietu litowo-jonowa 28 kWh, których przewidywany czas ładowania podłączania do domowej sieci elektrycznej jest około trzy i pół godziny. Z nich optymalny poziom naładowania i jeżeli są również poprawa warunków jazdy, niemiecka firma ogłasza Maksymalny zasięg około 137 km. Jak dla klasy B zgłoszone do wykonania napęd elektryczny, przyspieszenie od 0 do 100 km / hw 7,9 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 160 km / h wychodzi.

Wreszcie, bezpieczeństwo i Systemy wspomagające kierowcę również są aktualizowane w Klasa B 2015. Niemiecka marka zapowiada ulepszeń i zmian we wpisie kolizji systemu -called teraz z angielskich słów Collision Prevention Assist Plus- i ulepszone urządzenie Uwaga Assist, który wykrywa zmęczenie i poziom uwagi kierowcy za kierownicą.