Nowy Peugeot 208 Roland Garros, już w sprzedaży

Nowy Peugeot 208 Roland Garros, już w sprzedaży

Trzeba wrócić do 205 pamiętać Po raz pierwszy użył nazwy Peugeot Roland Garros w swojej gamie modelowej. Tym razem bohaterem jest 208 i jak zwykle wydaje się, że zostanie dobrze przyjęty przez klientów.

Nowy Peugeot 208 Roland Garros Wyróżnia się konkretnej dekoracji Jest w tym m.in. lusterka malowane kolor gliny, ma również projekt Korektor kratki podobny do zastosowanego w GT 208 i na bokach i tylnych, luce anagram Roland Garros.

W tej wersji są dwa kolory Są one oferowane w powierzchowność, Biały perłowy i Perla Nera. Wewnątrz Peugeot 208 Roland Garros Możesz pochwalić się sprzęt kompleksowa że obejmuje Funkcja m.in. Wierzą Lustro kompatybilny z Androidem i Apple Car Auto-Play. Posiada również specyficzne rozwiązanie; w ten sposób pasy bezpieczeństwa, mieszek z przesuwnika i szwy siedzeń ozdobione są kolorowymi gliny, natomiast gałka przesuwnik jest specjalnie zaprojektowane. 208 Rolan Garros oferowany jest wyłącznie w pięciodrzwiowej i ciało 1,2 benzynowy silnik 110 KM, a także z 1,6 HDI 100 KM. Cena 16,760 zł.