Adam Opel S, sukienka OPC

S OplaS OplaS OplaS Opla

w Paris Motor Show -open publicznie pomiędzy 4 a 14 październik-będzie nosić swój najlepszy garnitur S Opla, małe sporty miejskie pobierania powietrza na zewnątrz i wewnątrz.

Pierwsze spojrzenie

Poza zyski Adam S w aerodynamika dzięki bardziej agresywne elementy z przodu, z boku iz tyłu ciała. To nie wygląda dużo Abarth 500 i otwiera projekt o nazwie "sieć & rolka„(Na zdjęciu), z dachem i tylny spojler w kolorze czerwonym. Poza tym, można wybrać między 10 różnych kolorów nadwozia i czterech różnych odcieniach na dachu.

Wnętrze jest również przedmiotem personalizacji, z maksymalnie czterech foteli do wyboru, wśród których znajdują się "Recaro Perfomance ' tapicerowanych w „Morrocana” lub skóry więcej Racing- -Opcja „nappa”. Specjalny zakończenie „Red & Roll „dodaje czerwona skóra w podszewce koła, gałki dźwigni zmiany biegów i hamulca ręcznego.

Series, ma pewne koła 17 cali i opcjonalnie może być dodany rozmiar 225/35 18-calowych.

Opla wyposażenie systemu S: IntelliLink (Infotainment), kompatybilny z większością dostępnych na rynku smartfonów i jej konsoli środkowej znajduje się ekran dotykowy siedem-calowy.

magia OPC

Pod maską znajdziemy silnik benzynowy 1,4 Turbo Ecotec Jest oferując rozwój 150 KM znacznie silniejsze niż atmosferyczne origin- i zarabiania zaciski hamulcowe podwozia i strojenie obudowy OPC czerwone.

W przypadku Paris będziemy maszerować i poznamy ostateczne ceny sportową wersją Adama, który trafi do sprzedaży w Hiszpanii marzec 2015.