Tauro V8 Spider jest „hiszpański byk”

Tauro V8 Spider jest „hiszpański byk"Tauro V8 Spider jest „hiszpański byk"Tauro V8 Spider jest „hiszpański byk"Tauro V8 Spider jest „hiszpański byk"

Tauro V8 Pająk: supersamochód vallisoletano

Tauro V8 Pająk częścią projektu, który sięga 2010 kiedy grupa hiszpańskich przedsiębiorców z ducha przedsiębiorczości w połączeniu z brytyjskiego producenta samochodów wyścigowych, stworzył firmę Tauro Sport Auto. To ma swoją fabrykę w Valladolid i charakteryzuje się sportową wzorów postawić Century XX wyłączności i nowatorskich rozwiązań technologicznych.

jego „Seria Otwarcie” rozpocznie 30 ręcznie robione samochody, w których kupujący może interweniować od zera, aby uzyskać pozycję prawdziwym kolekcjonerską. Celem jest, aby zmieścić jak najwięcej do gustów tych, którzy chcą (i mogą) zakup ten prawdziwy supercar z siłą byka i włoskimi akcentami, które dobrze pasują do Twojego stylu wymienialnej 'pająk„Dach płócienny.

to hiszpański przerabia się szczegółowo w stanie transmitować niepowtarzalne doznania przez skrzela na bokach i tylne łuki przesadzone bezpieczeństwa w połączeniu z przyjemnie luksusu powietrza i agresywności oddychamy w tym biżuterię.

Jego wyjątkowość polega na silniku GM LS3 V8 E-Rod 6.200cc „Mały dom” z 440 KM z momentem 59.7 MKG przy 4400 obr./min odejście od nadużyć kosztów utrzymania i odzysku 0-100 km / h w zaledwie 4 sekundy. Jako wyposażenie dodatkowe pozwala na przygotowanie głowic cylindrów i krzywek dolotowych, który zawiera silnik V8 o nazwie GM LS376 6.200cc „Mały dom” i że przyniesie do dwóch różnych mocach: 480 lub 530 KM moment obrotowy podnoszenia do 65,7 i 67 6 mkg odpowiednio.
napędzany tylny i ręczny sześć przyspiesza własności marki Tremec. Te ostatnie mogą być zastąpione przez GM automatycznej skrzyni biegów lub bez krzywek.

Niewątpliwie Tauro V8 Spider jest silny zakład hiszpański serce i poczucie, że można zrobić z uprzywilejowanej pozycji w świecie supersamochodów przyszłości.

Forum