BMW serii w maju 2014, niewielkie zmiany na wszystkich frontach

BMW serii 5 2013BMW serii 5 2013BMW serii 5 2013BMW serii 5 2013

Jesteśmy nadal wychodzi z "informacje kac" wielka nowość od Mercedesa klasy S, nowy luksusowy sedan i reprezentacja odniesienia, BMW przesuwa kartę, w tym przypadku, gruntowny remont swojej limuzyny Seria maj 2014. Prawdą jest, że 5 serii To nie jest bezpośrednim rywalem klasa S (Naturalny rywal samochód Star jest firma BMW serii 7), ale jest to symptomatyczne, że BMW prawie ogłosić zmiany, jakie zaszły podczas uwzględniania 5 serii. Zbieg okoliczności lub inny rozdział w historycznej rywalizacji marek niemieckich?

Na pierwszy rzut oka, zmiany dokonane w 2014 BMW serii 5 Nie są one bardzo radykalne. W rozdziale estetycznym, 2014 BMW serii 5 w wersjach sedan i rodzina Touring przejść przyjęcia nowej ramy nakreślone w osłona chłodnicy i nowe wpisy niższa powietrza w sąsiedztwie paragolpes. W międzyczasie z tyłu obu bardziej zyskuje obecności i ekspresja, z wprowadzenia nowego zagięcia spódnicy i węższe w reflektorach światło listwy. Z drugiej strony, 5 Series Gran Turismo również ma niewielkie zmiany w projekcie, w tym przypadku, z przednią i tylną nową spódnicę rachunek z małych powierzchniach efekt D.

W rozdziale Odległość świecenia 2014 BMW serii 5 w organizmie sedan, rodzina Touring i Gran Turismo, Oferują one standardowe reflektory ksenonowe. W szerokim przekroju elementów opcjonalnych można wybrać system oświetlenia reflektory LED Automatyczna technologii oświetlenia zakrętów również może wybrać dla świateł przeciwmgielnych. dobór kolorów dostępne dla organizmu zwiększa również ilość jak również dostępnej podaży na aluminiowe felgi, od najbardziej elegancki i trzeźwy do najbardziej wysportowany i agresywny.

w wnętrze trzech wersjach 2014 BMW serii 5, Podkreśla obecność nowych kolorach i luksusowych materiałów do tapicerki, deski rozdzielczej i drzwi wykończenia. Niezwykła również mała przeprojektowanie Kontrola wyświetlacz polecenie iDrive multimedialnych informacyjne oraz złącza, który jest teraz przedstawiony w ramce chromu.

Euro 6 silniki i nowe 518d

W części mechanicznej, główny nowość pełnego zakresu 2014 BMW serii 5 jest to, że przeprowadzono kilka zmian Silniki wysokoprężne i benzynowe aby spełnić normy emisji przeciw zanieczyszczeniom Euro 6, która wejdzie w życie we wrześniu 2014. Wśród nowych technologii, włączenie podświetlenia silniczków diesel, wyposażony w system teraz BluePerformance, przy czym nie tylko niskie poziomy emisji zanieczyszczeń i zużycia CO2 osiągnięty, ale również znacznie poziom fałszować NOx (tlenek azotu).

Podaży mechanicznej, jest wprowadzenie wersji 518d diesel jako nowego silnika w 5 Seria Sedan i Touring Series 5 Rodzina. To mechaniczne czterocylindrowy będzie otworzyć nowy wariant dla kierowców, którzy preferują olej napędowy. Dla nowych 518d 143 KM, Zużycie jest ogłoszony 4,5 l / 100 km, a poziom CO2 119 g / km, te same dane dla wersji odnowionej 520d 184 KM (Teraz, ta wersja może być również zakupiony z xDrive, Oprócz znanego napędu na tylne koła). dostawa diesel dla Seria Sedan i Touring maj 2013 Pozostaje niezmieniony, a znany 525d 218 KM, 258 KM 530d, 535d z 313 KM a na górze, bestialskiego triturbo M550d Diesel 381 KM.

Benzyna, mechanika oferują 2014 BMW serii 5 To nie powoduje znaczących zmian z wyjątkiem wersji 550i, którego silnik V8 technologia TwinPower Turbo z 4,4 litra przemieszczenie wzrasta moc z 407 aż do 450 KM. Dla wersji sedan i Touring, będą nadal dostarczać silniki 184 KM 520i, 528i i 535i 245 HP 306 KM. W przypadku serii 5 Gran Turismo, oferta zmian, oferując dwa silniki benzynowe (306 KM 535i i 550i 450 KM). oraz BMW M5 odnowione? W tej chwili, niemiecka firma nie przedstawiła żadnych zmian na najpotężniejszego, ekscytującej i ekstremalnej wersji 5 serii, który obecnie jest on oferowany z silnikiem 4.4 V8 560 KM.

Maksymalna personalizacja i łączność
BMW serii 5 odnowiony znajdą się nowe pakiety personalizacji BMW Luxury Line, BMW Nowoczesna linia, Oprócz bardziej sportowy i agresywny BMW M Sport. W zakresie łączności zaawansowany system BMW ConnectedDrive otrzymuje małe i ulepszonych rozwiązań, które sprawiają, że urządzenia te informacje i rozrywkę w jednym z najbardziej kompletny, szybki i łatwy dostęp do Internetu, wiadomości dyktując nawet szybsze i skuteczne tekstowych oraz nowe i zaktualizowane ruchu aplikacja Real Time Traffic Information. Do najbardziej entuzjastycznym najwyższej jakości dźwięku, można przejść ofercie system audio hi-fi System Harman Kardon Surround Sound.