Qoros GQ3, chiński rywal Seat Toledo jest tutaj

Qoros na wystawie Genewa SamochodowegoQoros na wystawie Genewa SamochodowegoQoros na wystawie Genewa SamochodowegoQoros na wystawie Genewa Samochodowego

Geneva Motor Show prezentuje naprawdę ważne Qoros, nowa chińska marka, które zostaną przedstawione w przypadku szwajcarskiego ich Pierwszy pojazd produkcji, GQ3. Intencją azjatyckiej firmy jest wprowadzenie na rynek swój nowy kompaktowy sedan w Chinach i Europie. Ponadto w Genewie będzie również obecny dwa nowe prototypy: the Krzyż Hybrid Concept i pojęcie nieruchomości, przewidywanie intencji marki dla przyszłych modeli.

GQ3 Qoros, wiemy już kilka tygodni temu, jest kompaktowy sedan rywalizując tu w Europie Seat Toledo, Skoda Szybki i spółka. I będzie to robić z argumentami, bo chińska marka ogłasza standardy jakości, bezpieczeństwa i designu które pozwalają miedzi walkę z powyższych salonach. Aby to zrobić, Qoros Został otoczony przez znanych marek, jak Bosch, Microsoft, czy Magna Steyr Harman, między innymi, i On cieszył Gert Volker Hildebrand projektanta -z doświadczeniem w innych marek takich jak Opel, Volkswagen czy BMW- oznaczyć linie nowej GQ3.

Zamontowany na modułowa budowa, które pozwolą chińskim producentem być wprowadzenie modeli i aktualizacje odstępach sześciomiesięcznych, zmierzono sedan 4.615 metrów długości, szerokości i 1.839 m 1.445 metrów, z Bitwa pod 2.690 metrów. powyżej, na przykład, Seat Toledo, który pozwoli na większą przestronność wnętrza i pojemność ładunku w bagażniku wymiarach 450 litrów, mniej niż Toledo (100 litrów więcej).

Pod maską będą dostępne Qoros GQ3 Dwa warianty mechaniczne na czterocylindrowym 1,6 benzyny: the Atmosferyczne 126 KM i 15,8 MKG, i turbodoładowaniem 156 KM i 21,4 MKG momentu obrotowego. Oba silniki są powiązane z seryjnym sześciu przekładnia manualna, To jest opcjonalny automatyczny dwusprzęgłową sześciobiegową. Posiada również standardowe z stop-starcie systemu Uruchamianie i zatrzymywanie silnika w aresztowaniach. Qoros rozwija także tricilíndrico silnik 1,2 benzyna, że będzie rozwijać 130 KM.

Nowy Qoros GQ3, dostępny pod adresem trzy poziomy wyposażenia włącznie z ekranem dotykowym serię ośmiu cali opracowany przez samą brand-, zaczną być sprzedawane w Chinach w drugiej połowie roku, w Chinach, na dotrzeć do Europy pod koniec 2013 roku.

Dwa nowe prototypy

Obok Qoros GQ3 chińska marka ma swoje stoiska w Genewie Dwa nowe zakłady koncepcyjne, nie bardzo ryzykowne i przypominają w konstrukcji do kompaktowego sedana, który widzieliśmy wcześniej.

Z jednej strony, Qoros 3 Krzyż Hybrid Concept, Prototyp kompaktowy SUV z zaawansowany hybrydowy układ napędowy. Układ mechaniczny jest utworzona z 1,2 trzycylindrowy benzyna, poprzecznie zainstalowany pod maską, w towarzystwie dwa silniki elektryczne, jedną oś tylną i jedną ISG generatora ciepła między silnikiem i przekładnią. W ten sposób robi się System napędu czterech kół.

Po drugie, Qoros Estate Concept ukłon w stronę coraz bardziej popularnych i stylizowane wersjach europejskich salonach rodzinnych. Bez wątpienia mamy do czynienia więcej niż prawdopodobne, znanej wersji Qoros GQ3, z pięcioma drzwiami i dużą tylną klapą. Chińska marka informuje, że wnętrze będzie rys Wiele przegródek do przechowywania i łączników, takich jak jazda na nartach, a przestrzeń całkowicie gładkiej obciążeniem, gdy tylne siedzenia.

Oba prototypy są z pewnością przyszłe zakłady że ze względu na obietnicę marki opartej na modułowej platformie i oznaczonych odstępach sześciomiesięcznych stopniowo zwiększać swój zasięg, Widzimy krótki termin jako ostatecznych wersji na naszych drogach.