Nowy Mercedes A Class 2018: AMG będzie miał kilka wersji

Nowy Mercedes A Class 2018: AMG będzie miał kilka wersji

Strategia Mercedes-AMG, aby poszerzyć swoją ofertę samochody sportowe z większej liczby wersji okazuje się sukcesem handlowo, coś, co będzie kontynuować w tym roku od 34 do 42 modeli. wybór różne poziomy mocy dla tego samego samochodu, a także mniej radykalne samochody rywalizujące sportowych dozwolone, jak Audi S Posiadam w sprzedaży produkt bardziej przystępne ceny, choć nie jest tak ekskluzywny. W rzeczywistości, jedną z rzeczy, która odróżnia te wersje „dostęp” z Mercedes-AMG (C 43 E 43 GLE 43 SLC 43...) Czy to jego silnik jest montowany ręcznie i podpisany przez inżyniera, który został zamontowany już, jak to się dzieje w A 45 C 63 E 63 65 SL i spółka.

Dotyczy to sama filozofia Mercedes-AMG Klasa A, klasa klasa CLA i GLA. Przypomnijmy, że Mercedes-AMG 45 (I jego pochodne Mercedes-AMG i Mercedes CLA 45 AMG GLA-45) Napędzany jest turbodoładowanym silnikiem cztery cilintros, 2-litrowy, 381 KM i napęd na wszystkie koła, który może przyspieszyć od 0 do 100 km / h na 4,2 sekundy.

w 2018 następna generacja Mercedes-AMG 45 Będzie on oparty na platformie MFA2, co spowoduje jaśniejszy i większy niż obecny samochód. Z pewnością jego poziom mocy również wzrośnie, jako swojego głównego konkurenta Audi RS 3, osiąga 400 KM w swoim najnowszym wydaniu. Tak więc, nie ma miejsca pod prawie potwierdzone Mercedes-AMG do 40, które byłoby ożywione turbodoładowaniem czterosuwowego silnika cilintros, i około 2 litrów 345 KM. To samo odnosi się do Mercedes-AMG i Mercedes CLA 40 AMG GLA-40, również opracowane na tej samej podstawie. każdy będzie AWD i podwójne sprzęgło.

Możesz być także zainteresowany:

Mercedes-AMG 4Matic 45, sport krwotok (pierwsze badanie)

Mercedes-AMG GT Roadster C: próbuje brutalne cabrio

Nowy Mercedes-AMG 4 Matic E43-proof