CX-5 i CX-3: Japońska SUV nowe pakiety dostosowania

Mazda CX-3 i CX-5, teraz bardziej konfigurowalnyMazda CX-3 i CX-5, teraz bardziej konfigurowalnyMazda CX-3 i CX-5, teraz bardziej konfigurowalnyMazda CX-3 i CX-5, teraz bardziej konfigurowalny

SUV jest znacznie więcej niż SUV jest coś, czego uczą się, jak takie pojazdy zostały wprowadzone na rynek. dziś rzadko jest to, że te samochody kupują dla swoich możliwościach terenowych, więc nie jest rzadkością marki skupiły ich modele coraz bardziej miejską estetykę.

W tym sensie Mazda On przedstawił Nowe pakiety dla dostosowania jej CX-5 i CX-3, Modele, które zostały zmodernizowane z bardziej sportowy i młodzieńczy i estetyki, z tych pakietów, osiągnąć najwyższy poziom personalizacji i wyłączności w ciągu obu modelach w niektórych krajach europejskich, takich jak Wielka Brytania.

Mazda CX-5, zobowiązanie do oświecenia

Dobrym przykładem transformacji, które mieszka marki SUV rozwój akumulatorów osiągnęły nowy CX-5. Najstarszy brat odbiera aerodynamiczny pakiet za 850 funtów (926 euro), który zawiera przedni i tylny zderzak specyficzny, plus nowy pięty.

Ale co bardziej uwypukla wszystkie nowości jest twój oświetlenie wnętrza LED pakiet 550 lbs (600 euro) na niestandardowym oświetleniu wnętrz, specyficznego oświetlenia Witamy, oświetlenie progów z nazwą modelu i żarówki przedstawiający logo Mazdy odciśnięta na podłodze przy wejściu do samochodu został dodany.

Aby to wszystko dodaje się pakiet bezpieczeństwa z apteczki pod bagażnika (450 funtów lub 490 euro), a wyjmowane bagażnik na dach 695 funtów (760 euro) lub pakować do podróży z rowerem na dachu, oceniono na 380 funtów (415 euro)

CX-5

Mazda CX-3 z zaostrzonymi ceny

W jedyna rzecz nowa CX-3 jest droższe niż jego starszy brat jest w nowy pakiet aerodynamiczny, ale również dodaje tylny spoiler połysk określone kolory czarny obcas do wspomnianego już przednich i tylnych zderzaków odnowionego, który jest ceniony w 1275 lbs (prawie 1400 euro).

W pozostałej, Mazda CX-3 znajdą spersonalizowanych paczek za mniejsze pieniądze, ponieważ Dioda wewnętrzne opakowanie 310 funtów (340 euro) możliwość podróżowania z rowerem 375 lbs (410 euro), a zdejmowany bagażnik dachowy 575 funtów (627 euro). Ze swojej strony, opakowanie zawierające apteczkę utrzymuje swoją cenę 450 funtów (490 euro).

CX-3

Możesz być także zainteresowany:

Mazda CX-5 Diesel 175 AWD: przetestować SUV Będzie cię zniewolić!

Mazda CX-marzec 2017: jest to nowy samochód miejski

Mazda SKYACTIV-X: staramy się benzyny, która działa jak Diesel