Ferrari 458 Pająk ceny

Ferrari 458 Spider nowy zamienny Super sport.Ferrari 458 Spider nowy zamienny Super sport.Ferrari 458 Spider nowy zamienny Super sport.Ferrari 458 Spider nowy zamienny Super sport.

Dla nielicznych szczęśliwców, wiadomość jest dobra. Wreszcie Nowe Ferrari 458 spider oni spodziewali zaczyna marketing w Europie. Dla większości jednak, kładzie kres marzeń. I to, że Ferrari wydała dzisiaj ostateczne ceny sportowych spektakularne: 226,800 euro w Europie, 7.000 € składki nad wersja coupe Model. jeszcze bardziej wyłączności.

W tym samym czasie, Ferrari Stwierdzono również potwierdził planów marketingowych dla nowego Ferrari 458 Pająk dla Stany Zjednoczone. Nadejdzie trochę później, aw styczeń 2012, ale czekać będzie warto. Stopa ogłosił w Ameryce Północnej aż do $ +257.000, który dziś zmienia się na mniej niż 190.000 euro. Oznacza to, że ostatni „Cavallino” będzie kosztować pomiędzy 35.000 a 40.000 euro mniej po drugiej stronie Atlantyku, głównie ze względu na niższe podatki i wyższe wolumeny sprzedaży. Niewiele zmieni krajobraz, ale zniżka zniżki ...

pobór

Jasne jest, że ich szczęście przyszłych właścicieli, a także piękne cabrio, sport maszyna nabyć wysoki rachunek. Wśród nowego Ferrari 458 Pająk rysunku innowacyjnej aluminiowy hardtop wytwarzany w jednym kawałku przez niemiecką firmę Webasto AG, budowniczy również kaptur wymienialnej Kalifornii. Jest to zaawansowany dach, trzymane z powrotem nad silnikiem, że jest zdolny do przekształcenia F 458 Spider, COUPE cabrio w zaledwie 14 sekund.

Drugi gem, oczywiście, nowy Ferrari 458 spider mieści się pod maską, gdy jest on otwarty. Dyskusja serce sport, tak samo V8 wolnossący 4,5 litra z bezpośrednim wtryskiem silnik, który już wierzchowców F 458 Italia Coupe. Znajduje się za przedziałem pasażerskim a przed tylną osią, plony 578 CV nie mniej niż 9000 obrotów na minutę, maksymalny moment obrotowy brutalny 55,1 mkg przy 6000 rpm. Zmień z technologii F1, będzie 7-automatyczny podwójne sprzęgło, łopatki na kierownicy.

nowa Ferrari 458 spider, zmierzoną 4,53 metrów długo, 1,94 szerokości i tylko 1,21 wysoki, znajdą się również zaawansowany szkło spoiler, i napęd elektryczny, umieszczony za siedzeniami w celu zmniejszenia turbulencji i karty dźwiękowej. Ferrari zapowiada, że ​​to urządzenie może utrzymać normalne rozmowy do prędkości 200 km / h.

Dynamicznie, Ferrari 458 spider obiecuje maksymalne emocje poprzez przyjęcie zaawansowanych technologii, takich jak tylny mechanizm różnicowy o nazwie „E-diff3„Wspólna zamek elektroniczny układ i Ferrari i połączone z kontrola trakcji „F1-Trac”. Układ zawieszenia również będzie mieć również ustawienie niemal co do joty. To powiedziawszy, zupełnie nowy silnik klejnot przychodzi wcześnie na drogach.