Peugeot 308 sedan: bardziej praktyczne i przestronne

Peugeot 308 sedan w PekiniePeugeot 308 sedan w PekiniePeugeot 308 sedan w PekiniePeugeot 308 sedan w Pekinie

Peugeot 308 z ciałem sedan zadebiutuje nowa generacja na rynku chińskim. Teren wybrany na jego oficjalnej prezentacji był Beijing Auto Show 2016, w którym wylądował na nowej platformie EMP2, używając francuskiego modelu w Europie. Jest to "Efficient Modular Platform„Grupa PSA używa w swoich samochodach od 2013 roku przynosi to więcej jednostek produkcyjnych z obu kontynentów, z konsekwentnym wagi Lightening Peugeot 308 sedan na rynku azjatyckim.

Marka, która opracowała ten samochód ponownie we współpracy z Dongfeng, Mechaniczne nie zaoferowała szczegółów na temat samochodu, chociaż oczekuje się, aby zachować te same silniki oferowane na Peugeot 308 sedan kompaktowy ciała. Pochodzą one być śmigło 1,2 benzyna PureTech przy różnych poziomach mocy (82, 110 i 130 KM). W porównaniu do olejów napędowych oraz z uwzględnieniem typologii rynku chińskiego, według wszelkiego prawdopodobieństwa Peugeot nie oferuje żadnych diesel pędny nowy 308 sedan.

Jednym z aspektów, które należy rozważyć przy Peugeot 308 sedan dla Chin Będzie to Rozstaw osi Ta wersja, która będzie z pewnością rosnąć, aby zapewnić więcej miejsca na nogi dla pasażerów tylnych siedzeń, coś bardzo poszukiwane w kraju, zwłaszcza na niektórych stanowiskach szczebla, które zazwyczaj zawierają sterownik.

Możesz być także zainteresowany

Najlepsze samochody 2016 Beijing Motor Show

Chery FV2030, koncepcji w Pekinie

UR-V Honda na Beijing Motor Show

Dlaczego są tak modne platformy modułowe?