Citroën chiński francusko-C3-XR, pierwsze zdjęcia crossovera

C3-XRC3-XRC3-XRC3-XR

Po przedstawiony jako prototyp w przeszłości Beijing Motor Show 2014, pod nazwą Citroen C XR Pojęcie, francuska marka On zaprezentował pierwsze zdjęcia modelu produkcyjnego Twój następny kompaktowy rynek zwrotnica chiński, C3-XR. To właśnie w salon Guangzhou, w listopadzie, który zostanie zaprezentowany oficjalnie do sprzedaży później.

Citroën nie chciał ujawnić szczegółów technicznych nowego C3-XR tej chwili. wejść pierwsze obrazy, Zwraca uwagę na marki podwójnego Chevron Pozostał praktycznie nienaruszony estetykę C3-XR w porównaniu do opisanego w prototypie w Pekinie. ubezpieczenie jego przednia konstrukcja przypomina do C4 Aircross, kompaktowy SUV sprzedawany w Europie już ponad -w wielkości, wydajności ... - w C4 Cactus.

C3-XR

C3-XR, który Produkcja odbędzie się na chińskiej ziemi, Jest to wynik z współpraca z francuskiego i lokalnego producenta Dongfeng Motor Group. Jego wymiary nadal nieznane, chociaż Możemy odwołać 4,23 metrowy prototyp. Wiemy, że przyjdzie z dwoma silnikami, jeden z 1,8 benzyna atmosferycznego i 1,6 turbodiesel 163 KM.