W 10 najbardziej oczekiwanych samochodów 2014

W 10 najbardziej oczekiwanych samochodów 2014W 10 najbardziej oczekiwanych samochodów 2014W 10 najbardziej oczekiwanych samochodów 2014W 10 najbardziej oczekiwanych samochodów 2014

Audi TTAudi TT

więcej światło, więcej potężny, więcej postęp technologiczny i kilka zasoby estetyczne przypominające pierwszej generacji, to jest list od nowa Audi TT, którego początek marketingu na terenie Europy planowane jest na lipiec. Wśród swoich rozwiązań technologicznych, znany np System oświetlenia LED Matrix Premiera w Audi A8 lub nowego wnętrza Audi Wirtualne kokpicie, dobrze odnowione wersje mechaniczne, które obiecują większą wydajność i efektywność. Więcej informacji na temat nowej trzeciej generacji Audi TT.

BMW serii 2 Aktywny TourerBMW serii 2 Aktywny Tourer

Jest pierwszy minivan BMW, odnosimy się do Nowe BMW Serii 2 Aktywny Tourer, bardzo ciekawy samochód dla zakresu bawarskiej firmy, której przybycie na rynek planowane jest na wrzesień. W trakcie BMW, seria 2 Aktywny Tourer będzie także pierwszy napęd na przednie koła w swojej historii i oznaczy oficjalnego rozpoczęcia premierze trzycylindrowy silników benzynowych. Więcej informacji na temat serii Aktywny Tourer BMW 2.

Kaktus Citroën C4Kaktus Citroën C4

Nowy Citroen C4 Cactus jest nowy SUV Francuska marka, bardzo specjalny samochód dla przemysłu hiszpańskiego, ponieważ zostanie on produkowany wyłącznie w fabryce PSA Villaverde Alto (Madryt). Dostępność na kupcach planowane jest na czerwiec i ogłosił ceny z pomocy rządowej Pive Plan 5 a marka w tym zniżki zacząć od 14.750 euro. Więcej o CITROEN C4 Cactus.

Ferrari California TFerrari California Turbo

Nowa generacja Ferrari California kamień milowy w nowoczesnej historii podpisania Cavallino, przy założeniu, że znak powrotu Maranello technologia turbo do swoich sportów ulicznych, podążając śladami kultowego 288 GOT i F40 i mniej znany 328 GTB / GTS Turbo. Zamiast powyższego atmosferycznego mechanicznej V8 4.3, zamienny teraz używa 3.9 turbodoładowany silnik V8 mocniejszy niż katapultować go do 560 KM. Więcej na Ferrari California Turbo.

Ford Mondeo FusionFord Mondeo

Nowa generacja Ford Mondeo W końcu udaje się finalizuje inscenizację na rynku europejskim. Jego przybycie planowane jest na październik iz estetycznego punktu widzenia będzie miał wiele podobieństwa z fuzja sprzedawane w Stany Zjednoczone. Nowa edycja tej sedan będzie budowany w Almussafes (Valencia). Nowy Ford Mondeo ma być pół saloon stanie podnieść sterownik uśmiecha kochanek dynamizm. Pełna oferta na AIDS i bezpieczeństwa jazdy będzie również inny z jego najlepszych notatek, a także włączenie wydajnych silników, zarówno oleju napędowego i benzyny znany technologii EcoBoost. Więcej informacji na temat nowego Forda Mondeo.

Jeep RenegadeJeep Renegade

Zaprojektowany w Stanach Zjednoczonych i produkowane we Włoszech, jeep łączy dwie filozofie w swoim nowym modelu: renegat, nowy SUV mały marka, z którą próbuje wykonany otwór w stale rosnącym segmencie. Twój zakład ma na celu dotrzeć do młodych odbiorców Solidne i atrakcyjny design, z kompaktowe wymiary (4,23 metrów) cechy off-road ponieważ żadna pomiędzy konkurencji i pierwszy dziewięć-biegowa automatyczna skrzynia biegów w tym segmencie. przybycie Jeep Renegade To jest zaplanowane na wrzesień. Więcej o Jeep Renegade

Smart Fortwo ForFourSmart Fortwo / ForFour

Wszystko gotowe trzeciej generacji Smart Fortwo oraz Inteligentne powrót ForFour. Owocem porozumienia podpisane kilka lat temu i grupa Renault-Nissan i Daimler, Nowy smart Fortwo, smart forfour a nowo wprowadzona Twingo zostały opracowane razem, więc dzielą dane przetwarzane zgodnie autopista aż 70 procent komponentów. Ale kiedy będzie na sprzedaż? Następny upadek. Więcej informacji na temat nowego Smarta ForTwo i Forfour Smart.

Nissan kompaktowyNissan kompaktowy

Nissan powróci do Segment C kompaktowy z pojazdu mają być produkowane w Zona Franca Barcelona. Tiida nie zostanie wywołana lub nie Almera, mają wiele wspólnych elementów z Renault Megane i początek komercjalizacji szacuje się spadek od 2014. Więcej informacji na temat nowego Nissan Compact.

Peugeot 108Peugeot 108

Peugeot 108 nowy pojazd jest w stu procentach lew podpis miejskich pochodzących zająć miejsce poprzedniego 107. Będzie on dostępny z trzema rodzajami nadwozia -Trzy drzwi, pięć drzwi i bezprecedensowego 108 Cabrio- i mnóstwa opcji, aby dostosować zewnętrzne i wewnętrzne. W swoim zakresie mechanicznym, silniki trzech cylindrów 68 i 82 CV. Pamiętaj, że w wyniku porozumienia między PSA i Toyota, ta nowa 108 To także podzieli platformę z nowym Citroen C1 i Toyota Aygo. Więcej o Peugeot 108.

VW Passat 2014Volkswagen Passat

inaczej Golf VII, jest on ogłosił, że nowy VW Passat To rozróżnienie jaśniej od poprzedniej generacji. Wykonane z poprzecznym konstrukcji modułowej, ten samochód (w wersji sedan) rosnąć nie tylko wzdłuż, ale również do szerokość, również zwiększenie rozstawu osi o prawie dziewięć centymetrów. Jego uruchomienie planowane jest na koniec roku, ale zanim zobaczymy go w swojej oficjalnej premierze na Paris Motor Show wcześnie październik. Więcej informacji na temat nowego Passata.