Ford Mondeo Vignale Concept, wyłączny wybór

Ford Mondeo Vignale ConceptFord Mondeo Vignale ConceptFord Mondeo Vignale ConceptFord Mondeo Vignale Concept

Ford wybrał nowego Mondeo, Konfiguracja cztery drzwi i znanym korpusie, zbliżać się do Vignale pojęcie. Będzie on przybyć na początku 2015 roku stać najwyższy produkt wykończenie, ze szczegółami niepowtarzalnym wzornictwie, zaawansowanej technologii i unikalnych specyfikacji. ale także Najbardziej sybaritic nagroda użytkownik z oferty usług w którym nie brakuje i kolekcja dostawy dla korekt, czyszczenie samochodu wolnego życia lub zaproszenia do ekskluzywnych imprez. Ford Mondeo będzie pierwszym, ale nie jedynym Vignale. Inne modele pójdą.

klucze stylistyczne

Zewnętrznie można rozpoznać Mondeo Vignale elementami, takimi jak felgi aluminiowe 20 cali, Vignale płyta, Kratka siatki klamki i obudowy lusterek chrom, unikalna konstrukcja przedniego zderzaka i świateł przeciwmgielnych, oraz wyłącznym kolorów, zwana "Nocciola". W kabinie nie zabraknie skórę podłokietnik, kierownica, deska rozdzielcza, konsola środkowa i klamki. Nie jest to mysz z wysokiej jakości wykończenia i wyściełane fotele tapicerowane.

Ford Mondeo Vignale Concept

Projekt, tak, ale również towarzyszy szerokiej gamy technologii. Obowiązkowe Ford SYNC Myford dotykowy towarzyszyć będzie, umożliwiając pełną integrację smartfonów i z kolei stworzyć sieć bezprzewodową. adaptacyjne reflektory led poprawy widoczności i wspomagania parkowania, zarówno z kamery przedniej i tylnej, uczyni to zadanie parkingu na coś prostego.

Ale Ford chce także podbić przyszłość z Vignale klienta inne ekskluzywne korzyści zewnątrz samochodu. Czytaj VIP umów o usługach lotniczych z sieci hotelowych, restauracji i łańcuchów rekreacyjnych, usług kredytowych z bezpośrednich kontaktów wyłącznego klienta ...